Казначейством блокуються уже понад 93,5 млн. Львова

18:44 21 листопада 2013 р.


Фото: radiosvoboda.org

Як повідомляє сьогодні, 21 листопада, прес-служба міської ради, ним не виконуються платіжні доручення в тому числі управлінню охорони здоров’я ЛМР.

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, станом на сьогодні Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 93 млн 572 тис грн. Зокрема, казначейство не перераховує за незахищеними статтями видатків понад 46 млн. 542 тис. грн. до спеціального фонду міського бюджету розвитку.

Своєю чергою, заборгованість до загального фонду ЛМР – майже 18 млн. грн. Із них на 8 млн. 779 тис. грн. не виконують платіжних доручень районних адміністрацій: 1 млн. 244 тис. грн. на поточний ремонт житлового фонду, 283 тис. грн. – на придбання піскосуміші, 7 млн. 251 тис. грн. – на поточний ремонт доріг, озеленення та санітарну очистку. 

Окрім того, не виконуються платіжні доручення за незахищеними статтями управлінню культури – 1 млн. 123 тис. грн., управлінню охорони здоров’я – 1 млн. 805 тис. грн., управління освіти – 1 млн 926 тис. грн. Водночас понад 6,5 млн грн. блокуються за захищеними статтями видатків – 2 млн 263 тис грн. для управління охорони здоров’я на енергоносії, медикаменти, харчування та пільгові медикаменти, а також 4 млн 74 тис грн. управлінню освіти на харчування та енергоносії.

Як повідомляв «ЩЛ», брак коштів може паралізувати зимовий Львів.

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу