Казначейство запевняє: зарплату виплачено усім бюджетникам Львівщини

09:55 27 грудня 2013 р.


Фото: kolo.poltava.ua

Про це інформує сьогодні, 27 грудня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Начальник обласного управління Державної казначейської служби Петро Могиляк повідомив їй, що таном на 27 грудня повністю виплачено в сумі  103,2 млн. грн заробітну  плату установам і організаціям Львівщини, які фінансуються з державного та місцевих  бюджетів за загальним та спеціальним фондами Він додав, що зокрема заробітні  плати  отримали підприємства ДП «Львіввугілля»  в сумі 34,3 млн грн, а також одержувачі коштів за рахунок держбюджету (працівники Національних театрів та ін.) в розмірі 7,8 млн грн.

«З місцевих бюджетів, включаючи комунальні підприємства (комунальні театри області, ЛКП «Львівелектротранс», шляхоремонтні підприємства м.Львова та ін.), виплачено заробітні плати в сумі 17,4 млн. грн», – додав Петро Могиляк. За його словами, також  в повному обсязі здійснено платежі за державними цільовими фондами в сумі 51 млн. грн (Фонди соцстрахування, Фонд зайнятості).

Як повідомляв «ЩЛ», сьогодні казначейство пікетуватимуть працівники «Львівелектротрансу», заступник директора якого Володимир Карпа пояснив, що причина їх акції – невиплата державних субвенцій за перевезення пільгових категорій пасажирів.

dailylviv.com

До теми

11:21 28 січня 2021 р.

Не менше 100 тисяч абонентів - таку планку для облгазів ставить Нацкомісія

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк закликав ухвалити законопроект щодо укрупнення облгазів.

Рубрика: Економіка

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу