Казначейство боргує Львову більше 96 млн.

18:18 25 грудня 2013 р.


Фото: zaxid.net

Зокрема понад 6,9 млн. блокують уже й за захищеними статтями видатків.

За інформацією департаменту фінансової політики, станом на сьогодні не виконуються платіжні доручення міста загалом на 96 млн. 87 тис грн. Зокрема – 89 млн. грн.  за незахищеними статтями, із них 46,4 млн грн. – до бюджету розвитку, а також понад 30,8 млн грн. – до загального фонду міського бюджету. 

Як повідомляє директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, працівники цього підприємства станом на сьогодні отримали заробітну плату за листопад, однак його платіжні доручення не виконуються ще на близько 2 млн. грн. За інформацією департаменту гуманітарної політики міської ради, через затримки коштів у казначействі є заборгованість із виплати заробітної плати соціальним установам, Львівському міському центру реабілітації «Джерело», а також працівникам театрів.

Про це повідомляє сьогодні, 25 грудня, прес-служба міської ради.

Як інформував «ЩЛ», казначейство не проплачує платіжки медиків Львова на понад 6 млн., тим часом прес-служба ЛОДА стверджує, що до обласного управління Державної казначейської служби «надійшов фінансовий ресурс у сумі 311,1 млн. грн» – «на виплату за захищеними видатками загального фонду, зокрема на зарплати, стипендії, харчування, медикаменти та ін.».

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу