Казначейство блокує понад 70 мільйонів гривень Львівської міської ради

09:45 17 квітня 2014 р.


Фото: businessua.com

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, майже вся сума непроплати - за незахищеними статтями.

Як повідомили прес-службі Львівської міської ради в її департаменті фінансової політики, станом на 16 квітня Державна казначейська служба не виконувала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів ЛМР на загальну суму, яка складає 70,565 мільйона гривень. Майже всю суму непроплати заблокували за незахищеними статтями. Натомість за захищеними – 879 тисяч гривень. 

Зокрема, найбільшу суму коштів – 40,842 мільйона гривень – казначейство не пропускає до бюджету розвитку міста. Також 1,671 мільйона гривень блокують управлінню охорони здоров'я, більш, ніж 2 мільйони гривень – управлінню освіти, 2,2 млн. грн – управлінню соціального захисту, 1,3 млн грн – управлінню культури і понад 7,8 мільйона гривень – на житлово-комунальне господарство, з яких 6,360 мільйона гривень – на поточний ремонт доріг і озеленення. 

Директор департаменту гуманітарної політики Олег Березюк розповів прес-службі Львівської міської ради: «На сьогодні дуже багато коштів залишається на рахунках казначейства. Ця ситуація дуже незручна, бо до свят люди чекають цих грошей. Казначейство нічого не коментує. Ми розуміємо ситуацію: казна порожня, а витрати вличезні. Пояснюємо людям, але для багатьох з них ці гроші є єдиним доходом. Тому люди дуже переживають». 

dailylviv.com

До теми

21:44 26 листопада 2020 р.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата,- депутат

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу