Картка для розрахунків та заощадження

11:46 4 червня 2021 р.

Бажаєте зробити картку? Замовляйте платіжну картку в Агропросперіс банку. Оформлення дебетових карток на вигідних умовах з відсотком на залишок

Банківська платіжна картка вже давно стала важливою частиною нашого повсякденного життя. За її допомогою ми розраховуємося в магазинах та ресторанах, сплачуємо комунальні послуги, перераховуємо кошти та оплачуємо онлайн-покупки. Картки спрощують доступ до грошей на рахунках, адже не потрібно стояти в черзі до каси чи працівників банку, а можна самостійно та дуже швидко провести необхідні фінансові операції. До того ж, вони навіть допомагають заощадити кошти та отримати додаткові бонуси.

Які бувають платіжні картки

Якщо потрібно зробити картку Visa, то можна звернутися до Агропросперіс Банку. Але для початку варто розібратися, який варіант потрібно обрати. Ми користуємося двома видами карток: дебетовими та кредитними. У чому ж різниця?

Дебетова картка використовується для оплати товарів та послуг своїми власними коштами. Тобто такі картки виконують функцію гаманця. Дебетові картки можуть бути зарплатними, пенсійними, соціальними чи універсальними. А дякі банки нараховують відсотки на залишок коштів по дебетовій картці, що дозволяє клієнту отримати додатковий дохід. В такому випадку дебетова картка починає виконувати ще й роль депозиту.

Кредитна картка — це платіжний інструмент, призначений для розрахунків, які здійснюються за рахунок коштів, отриманих в кредит. Вона має ліміт, встановлений відповідно до умов договору. Клієнт може вільно розпоряджатися коштами в межах ліміту, сплачуючи відсотки за користування кредитними грошима, та зобов’язаний повернути їх до певного терміну. Зазвичай банки надають пільговий період користування, протягом якого клієнт не сплачує відсотки.

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

За допомогою дебетової карти можна дуже просто та зручно накопичити певну суму. Таку можливість дає Агропросперіс Банк і його Ощадна картка. З нею клієнт вільно розпоряджається своїми грошима та отримує відсотки на залишок коштів.

Переваги:

  • до 7% річних на залишок по рахунку;
  • безкоштовне поповнення;
  • безкоштовні безготівкові розрахунки;
  • безкоштовне обслуговування;
  • оплати в один дотик з технологією payWave.

Як оформити Ощадну картку

Щоб замовити банківську картку потрібно звернутися до відділення Агропросперіс Банку з паспортом та ідентифікаційним кодом, підписати договір. Ознайомитися з умовами договору та тарифами можна як на сайті, так і безпосередньо у відділенні банку.

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу