На карантині у Львівській області пили-курили ще більше | Новини Львова

На карантині у Львівській області пили-курили ще більше

13:11 22 червня 2020 р.

  • 0

На 37 % збільшились надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами на Львівщині за п’ять місяців 2020 року в порівнянні з минулим роком.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Львівській області у травні 2020 року року надходження до місцевих бюджетів Львівщини  акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становлять 22,02 млн. гривень.

У січні-травні 2020 року платники податків Львівщини сплатили до місцевих скарбниць 143,43 млн. гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. А це на 23,54 млн. грн. або на 19,6% більше прогнозованих показників. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів зросли на 38,72 млн. .грн. або на 37%.

Нагадаємо, до підакцизних товарів належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу "живого" бродіння); тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; пальне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія.

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу