Кабмін скерував 26,6 млн бюджетних гривень на перенесення водогону на Львівщині

16:06 25 квітня 2020 р.

Уряд надав Львівській облдержадміністрації 26 666,071 тис. гривень для здійснення заходів з перенесення магістрального водогону «Гірне – Дрогобич» з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області.

Рішення про це Кабінет Міністрів України ухвалив на позачерговому засіданні 24 квітня.

30 вересня 2017 року в Дрогобицькому районі Львівської області утворився великий провал: внаслідок землетрусу в долині р. Вишниця розкрилася тріщина, що проходить вздовж борту долини, і розпочалося поглинання річкового стоку в провал. На цей час відновилися ознаки деформацій північного борту долини – у дорожньому полотні з’явилися тріщини. Виникла небезпека потрапляння в провали земної поверхні магістрального водогону. Цей водогін, яким подається вода до міст Стебника і Дрогобича, перетинає зону впливу калійного рудника №2, що перебуває в аварійному стані і затоплюється природними водами, а резервного водогону місто немає.

15 березня 2020 року в Дрогобицькому районі Львівської області біля м. Стебника утворилося нове велике провалля внаслідок обвалу породи. Провалля динамічне і може рухатися.

У 2018 році розпочато виконання робіт з перенесення магістрального водогону і виконано будівельних робіт на суму 6084,979 тис. грн.

Реалізація проекту дасть можливість забезпечити безперебійним водопостачанням 97600 мешканців м. Дрогобич, м. Стебник, с. Болехів і с.Модричі Дрогобицького району Львівської області.

Про це повідомив Урядовий портал. 

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу