Кабмін скерував 26,6 млн бюджетних гривень на перенесення водогону на Львівщині

16:06 25 квітня 2020 р.

  • 0

Уряд надав Львівській облдержадміністрації 26 666,071 тис. гривень для здійснення заходів з перенесення магістрального водогону «Гірне – Дрогобич» з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області.

Рішення про це Кабінет Міністрів України ухвалив на позачерговому засіданні 24 квітня.

30 вересня 2017 року в Дрогобицькому районі Львівської області утворився великий провал: внаслідок землетрусу в долині р. Вишниця розкрилася тріщина, що проходить вздовж борту долини, і розпочалося поглинання річкового стоку в провал. На цей час відновилися ознаки деформацій північного борту долини – у дорожньому полотні з’явилися тріщини. Виникла небезпека потрапляння в провали земної поверхні магістрального водогону. Цей водогін, яким подається вода до міст Стебника і Дрогобича, перетинає зону впливу калійного рудника №2, що перебуває в аварійному стані і затоплюється природними водами, а резервного водогону місто немає.

15 березня 2020 року в Дрогобицькому районі Львівської області біля м. Стебника утворилося нове велике провалля внаслідок обвалу породи. Провалля динамічне і може рухатися.

У 2018 році розпочато виконання робіт з перенесення магістрального водогону і виконано будівельних робіт на суму 6084,979 тис. грн.

Реалізація проекту дасть можливість забезпечити безперебійним водопостачанням 97600 мешканців м. Дрогобич, м. Стебник, с. Болехів і с.Модричі Дрогобицького району Львівської області.

Про це повідомив Урядовий портал. 

Коментарі(0)

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові в замкненій квартирі вже місяць лежить мертва жінка, - ріелтор

Угорщина відклала відкриття чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Україною

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

На Львівщині вшанували рятувальників, які загинули на полігоні ТПВ в Грибовичах

Львівщина - лідер за кількістю хворих на Covid, - МОЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу