Іспанська компанія займеться експлуатаційним утриманням автодороги на Львівщині

20:40 5 лютого 2014 р.


Фото: autocentre.ua

Конкурс на концесійне будівництво ще однієї заплановано цьогоріч.

Виконувач обов’язків міністра інфраструктури Володимир Козак повідомив сьогодні, 5 лютого, на брифінгу, що конкурс на концесійне будівництво дороги Львів-Краковець заплановано цьогоріч, і що пілотними проектами концесії в дорожній галузі України зацікавилися інвестори з Європи, Російської Федерації та Китаю. Повідомляючи про це сьогодні, 5 лютого, «Інтерфакс-Україна» нагадує, що раніше «Укравтодор» визначив такі пілотні проекти концесії в дорожній галузі – дороги Краковець-Львів-Броди-Рівне, Щербаківка-Харків-Новомосковськ, Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь, Одеса-Рені, Запоріжжя-Мелітополь-Джанкой-Сімферополь, перша черга кільцевої дороги навколо Києва.

«Інтерфакс-Україна» зазначає також, що іспанська компанія «Elsamex SA», яка стала переможцем міжнародного тендеру на експлуатаційне утримання ділянки дороги в Україні, буде отримувати оплату своїх послуг не за виконані обсяги робіт, а за експлуатаційний стан автотраси після приведення її у відповідність з необхідним рівнем експлуатації. За пілотним контрактом, підписаним 31 грудня 2013 року, «Elsamex SA» займеться експлуатаційним утриманням ділянки від Бродів до Стрия (км 434 +230 – км 621+500) автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп.

dailylviv.com

До теми

23:14 25 січня 2021 р.

Нафтогаз побоявся озвучувати ціну на газ за січень для виробників теплової енергії

"Нафтогаз" тимчасово відклав публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплоенергії у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) до завершення перемовин між держорганами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла і компанією.

Рубрика: Економіка

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу