Ірина Сех просить Генпрокуратуру перевірити законність угоди з компанією «Шелл»

12:57 5 вересня 2013 р.

  • 0

Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех звернулася в Генеральну прокуратуру України з проханням перевірити, чи відповідає Закону України «Про угоди про розподіл продукції» угода між Державою Україна та компанією «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс Б.В.» та ТОВ «Надра Юзівська».

Ірина Сех скерувала до Генеральної прокуратури звернення з проханням перевірити на відповідність законодавству зазначеної угоди, а також резолюцію, ухвалену Комітетом з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за результатами слухань на тему видобування сланцевого газу в Україні.

«Зважаючи на велику кількість звернень громадян України щодо проблем видобування сланцевого газу в Україні, зокрема угоди від 24.01. 2013 року про розподіл продукції між Державою Україна та компанією «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс Б.В.» та ТОВ «Надра Юзівська», а також з огляду на ухвалення Комітетом з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи резолюції слухань щодо сланцевого газу, просимо проінформувати комітет про відповідність розроблення та укладення Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуваються в межах ділянки Юзівська, вимогам частини другої статті 11 Закону України «Про угоди про розподіл продукції» щодо обов’язковості проведення державної експертизи проектів угод про розподіл продукції з фінансових, правових, природоохоронних та інших питань відповідно до законодавства, а також вжити належних заходів прокурорського реагування», - йдеться у зверненні.

Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Підтверджено 1462 випадки COVID-19 в Україні

У Львові громадський транспорт запрацював у режимі спецперевезень

За ніч на Львівщині з підозрою на коронавірус звернулося 5 осіб

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу