Інвестування в розвиток підприємств Львівщини суттєво збільшилися, – ДФС

11:18 19 січня 2017 р.

В обласному управління Державної фіскальної служби запевнили: «Обсяги ввезення товарів як інвестування у розвиток підприємств Львівщини за 2016 рік становили понад 11,5 млн. доларів».

«За 2016 рік суб’єкти господарювання імпортували товарів як внесок у статутний фонд підприємств загальною вартістю понад 11,5 млн. доларів, що майже в 1,6 раза більше, ніж за минулорічний обсяг (близько 7,4 млн. доларів). Найбільше надходили інвестиції з-за кордону у розвиток таких підприємств, як ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна Львів», дочiрнє пiдприємство «Датський Текстиль ДчП компанії ПВН Холдинг А/с» (ДАНІЯ), ТзОВ «Алов» , ТзОВ «ТБ Фрут Капітал» , ТзОВ «Клінгспор», – повідомили в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби, де також поінформували: «Стосовно асортименту товарів, то це, як правило, виробниче обладнання, обладнання для будівництва доріг, верстати, інструменти, автоматичні лінії, а також транспортні засоби – тягачі, напівпричіпи, автобуси тощо».

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу