Іноземних військових на Яворівському полігоні годуватиме фірма литовця

21:40 9 червня 2021 р.

Національна академія сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного підписала договір із ТОВ «Понтем експрес.уа» на закупівлю продуктів харчування.

Загальна вартість договору 3,95 млн грн. За ці кошти замовили продукти, що будуть постачати в Академію та на Яворівський військовий полігон для забезпечення учасників міжнародних навчань.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv. 

Спершу тендерний комітет Академії відхилив дві більш економічно вигідні пропозиції: приватного підприємця Василя Мацюри та «Понтем експрес.уа». Зокрема, останню відхилили через те, що фірма, як аналогічний договір, надала договір зі своєю близькою компанією. Крім того, не подала необхідні додатки до кількох договорів.

У той же день академія опублікувала намір укласти договір із Оксаною Сенько, приватною підприємицею, пов’язаною з «розпилом» тендерів від Академії сухопутних військ. Вона належить до групи пов’язаних приватних підприємців, які впродовж кількох років виграють ледь не у всіх продуктових тендерах на харчування іноземних військових на Яворівському полігоні. Фігуранткою розслідування «Наші гроші. Львів» вона стала ще в 2016 році.

ТОВ «Понтем експрес.уа» не погодилось із рішенням тендерного комітету академії та вирішило оскаржити його у Антимонопольному комітеті. АМКУ задовольнив скаргу фірми, оскільки більшість причин відхилення були безпідставні або їх, згідно з законом, можна було виправити впродовж 24 годин. Однак замовник не надав компанії такої можливості.

Також «Понтем експрес.уа» повідомляло про низку порушень у свого конкурента ‒ Оксани Сенько, щоправда АМКУ у рішенні зазначив відсутність заявлених порушень.

Пропозиція Оксани Сенько була 4,33 млн грн. Тобто академія сплатила б на 375 тис. грн більше, якби Антимонопольний комітет не зобов’язав замовника скасувати рішення про намір укласти угоду з Оксаною Сенько.

ТОВ «Понтем експрес.уа» зареєстроване у Києві, а його власником є литовець Норкус Ірмантас. Йому також належить фірма із схожою назвою ТОВ «Понтем.УА». На сайті останньої зазначено, що фірма надає послуги з організації громадського харчування у школах, лікарнях, державних та приватних підприємствах, а діяльність розпочала у 1946 році у Вільнюсі.

Це перше держзамовлення ТОВ «Понтем експрес.уа» у 2021 році. У 2020 році підприємство отримало контрактів на 250 млн грн.

Військові зі США, Великобританії та Литви на Львівщині вивчають озброєння українських десантників

Пораненим учасникам АТО/ООС на Львівщині пропонують безкоштовний сімейний відпочинок на 1,5 тис грн

 

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу