Іноземні підприємства отримають українські права, – експерт

12:56 23 грудня 2015 р.

Сьогодні ще ніхто чітко не знає, чого варто очікувати з 1 січня 2016 року від податкової реформи. На жаль, існує дуже багато спотвореної інформації та багато різних варіантів, які пропонують різні політичні сили.

Про це сьогодні, 23 грудня, під час прес-конференції «Ризики для мікро, малого і середнього бізнесу у 2016 році. Як їх мінімізувати», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив керівник учбово-консультаційного центру розвитку бізнесу та оцінки майна при Львівській ТПП, віце-президент Роман Баран.

- На думку експертів, малий і середній бізнес є дуже чутливим до будь-яких економічних шоків. Причому як позитивних, так і негативних. Він дуже швидко реагує на зміни в економіці, оподаткуванні та на загальноекономічні правила гри, - каже він.

На думку Романа Барана, роль малого бізнесу у розвитку нашої економіки – це створення робочих місць, а не наповнення бюджету країни.

- Малий бізнес знімає з держави відповідальність за утримання громадян, він ніколи не рахує скільки годин працює в день. Але є великий ризик, що речі, які плануються в 2016 році, торкнуться малого та середнього бізнесу, - каже Роман Баран.

Він передбачає, що під приводом боротьби з підприємствами, які ухиляються від сплати податків, знищать велику частину підприємств, які є ефективними, створюють робочі місця і сплачують не такі великі податки як комусь би хотілося.

Також експерт нагадав, що з 1 січня наступного року підприємці та підприємства інших держав отримають ті ж преференції, які мали українські підприємці на їхньому ринку.

- Треба пам’ятати, що в умовах, коли асоціація з Євросоюзом діяла тільки в односторонньому порядку, тобто українські підприємці отримували преференції на зовнішніх ринках, то іноземні підприємці на українському ринку таких переваг не отримували. Але з 1 січня вони матимуть ті ж самі преференції, - каже він.

За словами Романа Барана, в країнах Євросоюзу існує дуже сильний механізм підтримки підприємств у вигляді фізичних коштів, які отримує підприємство як доплату за впровадження нових товарів чи чогось іншого. Натомість наші чиновники планують збільшити податковий тиск. 

Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу