Інновації CHRISTINA в сучасній косметології

15:08 15 грудня 2020 р.

Ізраїльська косметика CHRISTINA широко відома у всьому світі. Популярність продуктів компанії обумовлена ​​їх високою якістю та ефективністю.

Ізраїльська косметика CHRISTINA широко відома у всьому світі. Популярність продуктів компанії обумовлена ​​їх високою якістю та ефективністю. Саме на цих властивостях робить акцент виробник, впроваджуючи інновації в технології виготовлення, створюючи лінійки з догляду за шкірою для розв'язання різних косметологічних проблем. Багато розробок стають трендами, а продукти на їх основі відзначаються нагородами. Зупинимося на цьому детальніше.

CHRISTINA — косметика, придумана жінкою

Ідея створити засоби з догляду за шкірою дійсно спала на думку представниці прекрасної статі — Христині Мірьям Зехаві. Вона в 1982 році разом із чоловіком заснувала власний бренд, налагодила виробництво продукції. За посиланням https://christinacosmetics.ua/ косметику з Ізраїлю можна замовити й в Україні.

Після запуску серійного виробництва засновниця бренду була включена до групи вчених, які допомагали розвивати косметологію у країнах по обидва боки океану — у Китаї, США, Бразилії. Велика зайнятість не завадила жінці займатися власним брендом. CHRISTINA — одна з небагатьох у світі компаній, яка не боялася ризикувати, впроваджуючи інновації до своїх продуктів.

Важливі досягнення в історії бренду CHRISTINA

Хто не знає про користь гіалуронової кислоти або не чув про олігопептид? Сьогодні багато компаній навперебій розхвалюють свої продукти, до формули яких входять ці компоненти. Цікаво, що всі вони дотримуються технологій, основаних на базі розробок бренду CHRISTINA. Зазначимо основні його досягнення:

  1. 1985 р. — цей рік в історії компанії ознаменувався тим, що CHRISTINA однією з перших почала застосовувати гіалуронову кислоту у складі професійних косметологічних продуктів.
  2. 1995 р. — фірма CHRISTINA першою почала використовувати ретинол, що стало стартом для його широкомасштабного застосування. У цей самий рік компанія вийшла на міжнародний ринок.
  3. 2003 р. — тоді була презентована одна з топових лінійок бренду — Forever Young. У її основі — використання двох синтетичних білків — олігопептидів, які стимулюють процеси регенерації у клітинах шкіри.
  4. 2013 р. — компанія запустила серію засобів Muse, які дають ефект омолодження на рівні ДНК. У їх основі — технологія впливу теломерази та теломер на процес старіння (відкрили вчені з США, які отримали за це Нобелівську премію).

Починаючи з 2016 року косметика CHRISTINA продається у 57 країнах, і географія її постійно розширюється. Також зростає і лінійка терапевтичної косметики для салонного та домашнього використання, яка продовжує підкорювати жінок всього світу, дозволяє зберігати здоров'я, красу й молодість шкіри на довгі роки.

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу