Індустріальний парк «Рясне-2» збудує у Львові філія голландської компанії «СТР»

18:34 16 червня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Конкурсна комісія одноголосно визначила ТзОВ «СіТі Парк Львів» , яка є філією голландської компанії «СТР» , переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2» .

За словами голови комісії, застережень щодо компанії немає, а всі документи оформлені правильно, відтак жодних підстав не визнавати її переможцем – немає. За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак, з цією компанією місто контактувало вже досить давно – більше року.

Вона відома як один з найбільших забудовників і власників індустріальних парків, посідаючи четверте місце в Європі й перше – у Чехії. Ольга Сивак зазначила також:

«Оглянувши їхні об’єкти в Словаччині та Чехії, ми були вражені рівнем та культурою будівництва, а також тим, які відомі екологічні компанії там працюють. Зокрема, «СТР» має базу контактів, яка охоплює понад 400 великих підприємств, які можна залучити до індустріального парку у Львові, серед яких «Bosch», «Siemens», «LEGO» та інші. Тому ми дуже зацікавлені, щоб така компанія зайнялась реалізацією нашого проекту». 

Згідно з бізнес-планом інвестора, він планує вкласти у будівництво майже 50 млн. євро і розмістити на 100 тисячах квадратних метрів близько 20-30 компаній – здебільшого, іноземних, але обіцяють залучати й місцеві. Загалом, для Львова це означає понад три тисячі нових робочих місць – окрім тих, які працюватимуть в рамках індустріального парку, багато львів’ян також отримають роботу при будівництві, обслуговуванні, приготуванні їжі, транспортуванні.

Скільки ж часу реалізовуватимуть проект – наразі достеменно не відомо. Лише підведення комунікацій до ділянки триватиме до року. У той же час готуватимуть технічно-інженерну документацію. Однак, як зазначає службовець, якщо ж із документами все буде добре, розпочати власне будівництво можна буде вже наступного року. Тоді ще рік-два витратять на проведення робіт та розміщення нових виробництв.

Ольга Сивак додала: «Важливою ця компанія для нас є ще й тому, що, зважаючи на те, що ми не даємо їй ні податкових преференцій, ні політичних гарантій, вона все ще зацікавлена в реалізації цього проекту. У будь-якому випадку, ми запропонували внести зміни до закону про індустріальні парки, щоб звільнити інвестора від орендної плати на 5 років. Цього тижня проходить друге читання. Опісля ми побачимо, чи будуть наші пропозиції враховані, чи ні». 

Як зазначала службовець раніше, хоча й законодавство щодо індустріальних парків в Україні є, та насправді жоден такий проект в її межах наразі не є реалізованим, тож Львів може стати першим та дати поштовх іншим містам країни. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий розповів: «Сьогодні ми отримали дуже хорошу новину. Закінчила роботу конкурсна комісія з визначення керуючої компанії індустріального парку. Одностайно всі проголосували визнати переможцем відому європейську компанію «CTP» , яка має унікальний досвід у Європі з будівництва технопарків» .

11 червня відбулось розкриття конкурсних пропозицій з вибору керуючої компанії індустріального парку. Прийом заявок тривав місяць. 

На відкритий конкурс надійшла лише одна пропозиція – власне, від ТзОВ «СіТі Парк Львів. Упродовж кількох днів, конкурсна комісія розглядала пропозицію компанії та вивчала подану документацію на відповідність вимогам.

Відтак, сьогодні було прийнято остаточне рішення, а вже на наступне пленарне засідання сесії міськради, яке відбудеться цієї п’ятниці, буде винесено відповідний проект ухвали про остаточне оголошення «СіТі Парк Львів» переможцем. Згідно з умовами конкурсу, компанія-переможець будуватиме індустріальний парк у Львові за власний кошт.

Місто ж забезпечить підведенням комунікацій до ділянки, на що в цьогорічному міському бюджеті виділено 10 млн. грн. Про це повідомили сьогодні, 16 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу