Індустріальний парк «Рясне-2» збудує у Львові філія голландської компанії

17:28 10 червня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Сьогодні в приміщенні міськради відбулось розкриття конкурсних пропозицій з вибору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2».

Прийом заявок тривав місяць. На відкритий конкурс надійшла одна пропозиція – від філії голландської компанії «CTP», зареєстрованої у Львові як «Сіті Парк Львів».

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак, це компанія високого європейського рівня, яка має значний досвід у реалізації таких проектів, а це й було однією з основних умов конкурсу. Ольга Сивак розповіла: «Ця компанія успішно реалізовує схожі проекти в цілому світі. Багато років вона працює не лише в Голландії, а й у країнах Східної Європи. Конкурс був абсолютно відкритий для усіх, однак, зважаючи на події в країні, подалась лише ця компанія. Було також зацікавлення української фірми з Харкова, але, на жаль, вона так і не подала своїх документів».

Конкурсна комісія розглядатиме пропозицію та вивчатиме подану документацію на відповідність вимогам до наступного вівторка, 16 червня. Тоді ж і приймуть остаточне рішення щодо вибору переможця.

«Сама ідея індустріальних парків полягає в тому, що велика спеціалізована компанія, яка має відповідний досвід, будує великий комплекс виробничих приміщень. Вона має контакти з іншими великими підприємствами і запрошує їх туди. Конфігурація яких виробничих приміщень там буде, вирішує сама керуюча компанія. Скажімо, «СТР» має базу контактів, яка охоплює понад 400 таких підприємств, серед яких Bosch, Siemens, LEGO та інші», – зазначає Ольга Сивак.

Львівський індустріальний парк будуватимуть в мікрорайоні «Рясне-2» на ділянці, розміром 24 га. За словами Ольги Сивак, там можна розмістити близько 20-30 підприємств, що принесе Львову кілька тисяч робочих місць.

Службовець відзначає, що хоч законодавство щодо індустріальних парків в Україні є, наразі жоден такий проект в її межах не є реалізованим, тож важливо, аби першим був саме Львів, який зможе дати поштовх іншим міст країни. Згідно з умовами конкурсу, компанія-переможець будуватиме індустріальний парк у Львові за власний кошт.

Місто ж забезпечить підведенням комунікацій до ділянки, на що в цьогорічному міському бюджеті виділено 10 млн. грн. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу