Індустріальний парк «Рясне-2» збудує у Львові філія голландської компанії

17:28 10 червня 2015 р.

  • 1


Фото: dyvys.info

Сьогодні в приміщенні міськради відбулось розкриття конкурсних пропозицій з вибору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2».

Прийом заявок тривав місяць. На відкритий конкурс надійшла одна пропозиція – від філії голландської компанії «CTP», зареєстрованої у Львові як «Сіті Парк Львів».

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак, це компанія високого європейського рівня, яка має значний досвід у реалізації таких проектів, а це й було однією з основних умов конкурсу. Ольга Сивак розповіла: «Ця компанія успішно реалізовує схожі проекти в цілому світі. Багато років вона працює не лише в Голландії, а й у країнах Східної Європи. Конкурс був абсолютно відкритий для усіх, однак, зважаючи на події в країні, подалась лише ця компанія. Було також зацікавлення української фірми з Харкова, але, на жаль, вона так і не подала своїх документів».

Конкурсна комісія розглядатиме пропозицію та вивчатиме подану документацію на відповідність вимогам до наступного вівторка, 16 червня. Тоді ж і приймуть остаточне рішення щодо вибору переможця.

«Сама ідея індустріальних парків полягає в тому, що велика спеціалізована компанія, яка має відповідний досвід, будує великий комплекс виробничих приміщень. Вона має контакти з іншими великими підприємствами і запрошує їх туди. Конфігурація яких виробничих приміщень там буде, вирішує сама керуюча компанія. Скажімо, «СТР» має базу контактів, яка охоплює понад 400 таких підприємств, серед яких Bosch, Siemens, LEGO та інші», – зазначає Ольга Сивак.

Львівський індустріальний парк будуватимуть в мікрорайоні «Рясне-2» на ділянці, розміром 24 га. За словами Ольги Сивак, там можна розмістити близько 20-30 підприємств, що принесе Львову кілька тисяч робочих місць.

Службовець відзначає, що хоч законодавство щодо індустріальних парків в Україні є, наразі жоден такий проект в її межах не є реалізованим, тож важливо, аби першим був саме Львів, який зможе дати поштовх іншим міст країни. Згідно з умовами конкурсу, компанія-переможець будуватиме індустріальний парк у Львові за власний кошт.

Місто ж забезпечить підведенням комунікацій до ділянки, на що в цьогорічному міському бюджеті виділено 10 млн. грн. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(1)

ольга

10:28 12 червня 2015 р.

Відповісти

на земельних ділянках жителів Рясне-Руське вони хочуть реалізувати свої комерційні інтереси. Заберіть спочатку рядишком хімічні відходи. І чому міська рада замовчує хто виділить 25 мільйонів на утилізацію? Навожу заключення наших міських інстанцій: "Проби відбирав відділ інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції. Після проведення лабораторних досліджень виявлено перевищення наступних хімічних показників: цинк – в 5,2 рази, кадмій – в 7 разів, марганець – в 2,7 рази, магній – в 2 рази, кальцій – в 5 разів, сульфати – в 7,8 разів, хлориди – в 2 рази, амоній (обмінний), у перерахунку на азот амонійний N(NH4+) - в 5,6 разів, а також водневий показник рН становив 9,2 (лужне). "Є необхідність утилізації цих відходів. Під час атмосферних опадів є імовірність потрапляння забруднюючих речовин у ґрунтові та підземні води", -- інформують у Держекоінспекції.

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу