Індустріальний парк "Рясне-2" дасть Львову 12 тисяч робочих місць

14:39 26 вересня 2013 р.

Якщо хтось мудро керуватиме і вестиме бізнес упродовж 30 років на площі 29,5 гектара промислової зони "Рясне-2"

На жовтень-листопад 2013 року Львівська міська рада запланувала проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Рясне-2". Адреса парку: м. Львів, вул. Т. Шевченка, промислова зона "Рясне-2", площа -  23,4913 га. Термін функціонування - 30 років. Докладніше - в ухвалі сесії міської ради. 

За попередніми розрахунками департаменту економічної політики Львівської міської ради, для створення і функціонування індустріального парку "Рясне-2" необхідно буде залучити орієнтовно 100 млн. дол. США фінансових та матеріальних ресурсів у грошовому еквіваленті. 

Очікуванні джерела фінансування: державний, обласний, міський бюджети; кошти керуючої компанії, інвесторів і донорських організацій; кошти, залучені інвесторами та керуючою компанією від міжнародних фінансових організацій, у тому числі ЄБРР, Міжнародної фінансової корпорації, Північного інвестиційного банку, Нефко тощо;кошти комерційних банків під заставу об’єктів нерухомості тощо. 

Підприємство-учасник індустріального парку повинно здійснювати виробництво V та IV класів шкідливості за санітарною класифікацією згідно з ДСП-173 із санітарно-захисними зонами 50 м та 100 м відповідно, та охоплювати такі види діяльності як: виробництво деревини та виробів з деревини; целюлозно-паперова промисловість, видавнича справа; виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування; виробництво гумових та пластмасових виробів; тощо.

За попередньою оцінкою фахівців, при реалізації цього проекту на території промислової зони може бути створено безпосередньо до 12 тис. робочих місць, не враховуючи постачальників послуг та сировини для забезпечення повноцінного функціонування об’єктів промислової зони. Ця кількість робочих місць дозволить залучати до міського бюджету м. Львова близько 38 млн. грн. щорічно. Надходження від орендної плати за землю складе щорічно близько 2 млн. грн.

Про це департамент економічної політики Львівської міської ради повідомив у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу. 

Пільги для підприємств-учасників індустріального парку - при ввезенні на митну територію України від оподаткування митом звільняються:

- устаткування, обладнання та комплектуючі до них, матеріали, що не виробляються в Україні, які не є підакцизними товарами та ввозяться ініціаторами створення - суб’єктами господарювання, керуючими компаніями індустріальних парків для облаштування індустріальних парків;

- устаткування, обладнання та комплектуючі до них, що не виробляються в Україні та не є підакцизними товарами, які ввозяться учасниками індустріальних парків для здійснення господарської діяльності у межах індустріальних парків. 

Треба також пам'ятати про те, що за законом про індустріальний парк він ліквідується у разі, якщо: протягом одного року з дня прийняття рішення про його створення не укладено договір про створення та функціонування індустріального парку; протягом трьох років у межах індустріального парку не здійснюється господарська діяльність його учасниками.

Щоб не сталося так, як трапляється у будівельників: "тощо прийде, тощо зробить".

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу