Європейські банки кредитуватимуть аграріїв 7-ми західних областей

10:33 25 грудня 2013 р.


Фото: iPress.ua

У 2014 році українсько-данський проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів»), який чотири роки допомагав фермерам Львівщини, буде поширено ще на сім західних областей України.

Проект продовжено на 18 місяців. Про це на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив керівник проекту «Агро-Львів» Ричард Розвадовскі.

Головний акцент, за словами Ричарда Розвадовскі, тепер буде зроблено не на грантах, а на консультаціях і запозиченні досвіду у Європі та з-поміж колег, які вже працюють у проекті.Також буде покращено доступ до кредитування. Виробники зможуть брати кредити від європейських банків, наприклад, на оплату за складування зерна на елеваторі або на якісне насіння чи добрива під заставу власної продукції.

За проектом "Агро-Львів" фермери, які працюють у молочному секторі, вже отримали 5,5 млн грн. Гроші пішли на реконструкцію корівників, придбання обладнання і техніки та ін. Для виробників овочів і фруктів «Агро-Львів» надав 7,7 млн грн.Кошти були використані на будівництво і реконструкцію сховищ, закупівлю обладнання, зведення теплиць та інше, повідомив Ричард Розвадовскі.

Гранти надавали в пропорціях: 40% - фінансування від західного донора, а 60% – гроші виробника або залучення кредитів, розповів Розвадовскі.


Відео:

dailylviv.com

До теми

22:43 18 січня 2021 р.

Нафтогаз підтвердив, що його клієнти матимуть чотири ціни: від 4,73 грн до 6,99 грн за кубометр газу

Кабінет міністрів України опублікував на урядовому порталі постанову №25 від 18 січня 2021 року, якою запроваджується гранична ціна газу для побутових споживачів (населення) 6,99 грн/куб. м у лютому-березні 2021 року.

Рубрика: Економіка

18:06 18 січня 2021 р.

Київ може дозволити Газпрому окупувати Україну через нову фірму-прокладку

На найвищому рівні розпочалася третя фаза гібридної війни під назвою «повернення України в російське газове річище». Суть її проста: фінансові бонуси дістаються конкретним персоналіям і приватним компаніям, а відповідальність і борги – державі.

Рубрика: Економіка

17:37 18 січня 2021 р.

Нафтогаз України постачатиме газ усім споживачам, яким відмовлять регіональні газові компанії

Якщо облгаззбути відмовляться постачати газ за ціною кубометра 6,99 грн, то ГК “Нафтогаз України” як постачальник останньої надії прийме абонентів до себе.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу