Євробаскет-2015, Олімпіада-2022 зашкодять економіці, – експерт

15:59 28 лютого 2014 р.


Фото: newsradio.com.ua

Реалізація дорогих інвестиційних проектів – «Євробаскет-2015», зимова Олімпіада-2022 року підуть на шкоду економіці України.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив доктор економічних наук Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ Олексій Другов.

«На зимову Олімпіаду в Росії, було витрачено $50 млрд. Але ефект який вони дадуть становитиме не більше $5 млрд. Тобто $45 млрд. державних коштів було витрачено на те, щоб підняти імідж влади. Аналогічна ситуація може бути в Україні», – наголосив Другов.
Будівництво інфраструктури Олімпіади, за словами Другова, потребує значних інвестицій, які після ігор не будуть використовувати.
На підготовку до Олімпіади Україні доведеться залучати кредити, але добробут населення ці кошти не покращать. Сьогодні ці гроші доцільніше вкладали в сфери, які дадуть змогу країні заробляти.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:21 28 січня 2021 р.

Не менше 100 тисяч абонентів - таку планку для облгазів ставить Нацкомісія

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк закликав ухвалити законопроект щодо укрупнення облгазів.

Рубрика: Економіка

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу