ЄС надасть Україні ще 23 мільйони євро

13:22 16 листопада 2016 р.

Віце-прем’єр Геннадій Зубко запевнив, що за рахунок 23 мільйони євро від ЄС будуть реалізовані проекти регіонального розвитку.

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомив сьогодні, 16 листопада, що сім днів тому Єврокомісією в рамках виконання підписаної 19 липня 2016 року додаткової угоди №1 «Про фінансування програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України», було прийняте рішення про виплату Україні першого траншу бюджетної підтримки в розмірі 23 мільйони євро. Геннадій Зубко пояснив: «Це результат нашої дворічної співпраці з європейськими партнерами. Ухваленою сьогодні постановою ми затвердили порядки проведення конкурсного відбору проектів та використання коштів. Через цей механізм будуть реалізовані програми регіонального розвитку, інфраструктурні проекти в ОТГ, буде удосконалена система моніторингу регіональної політики й створена геоінформаційна система регіонального розвитку та інші».

Про це повідомили сьогодні, 16 листопада, на Урядовому порталі, де також конкретизували, що передбачений угодою загальний обсяг фінансування –55 мільйонів євро (50 мільйонів євро – бюджетна підтримка (перший транш в 2016 році – 23 мільйони євро, другий транш в 2017 році – 12,5 млн. євро, третій транш в 2018 році – 12,5 млн євро та два мільйони євро – наприкінці контракту). А ще п’ять мільйонів євро – додаткова підтримка. 

dailylviv.com

До теми

13:00 1 серпня 2021 р.

Добротвірська ТЕС підтримуватиме частоту 50 Гц в ОЕС України

НЕК «Укренерго» видала Добротвірській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг (ДП) та внесла станцію в Реєстр одиниць надання ДП.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу