Єдиний соціальний внесок більшість працедавців намагаються не платити, – кандидат

14:43 6 жовтня 2014 р.


Фото: styknews.info

Вихід з кризи не означає – затягнути паски, менше їсти і більше віддавати грошей на державу.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 115, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив кандидат від партії ВО «Батьківщина» Зеновій Бермес.
Навпаки, на його думку, треба дати можливість жити людям краще і боротися з монополістами.

- Сьогодні селянин відірваний від землі. Оті латифундії, які приходять, вони витискають селянина і йому нічого не залишається, ніж їхати в пошуках роботи за кордон, - каже він. 

Також, на його думку, ми маємо певну трагедію з пенсіонерами. Весь стаж, який вони мають, не дозволяє їм мати пенсію більшу, ніж тисяча гривень. А все тому, що на двох пенсіонерів припадає тільки одна працездатна особа. Але цей податок, який називається «єдиний соціальний внесок», такий високий, що більшість працедавців намагаються всілякими способами не платити його.

- На мою думку, треба піти шляхом Грузії і замінити соціальний внесок. Можна або запровадити податок з продажу, або зробити податок з обороту, або навчити людей, як це робиться у всьому світі, відкладати собі на старість від семи до десяти відсотків, - вважає Зеновій Бермес. 

Але, за його словами, зараз дуже важко обліковувати продажі, тому що  значна частина підприємців взагалі не платить податки і дуже багато розрахунків робиться, оминаючи облік. Тому потрібен перехідний момент в економіці, щоби громадяни зрозуміли, що приховувати прибутки не вигідно.

- Для цього треба запровадити податок з прибутку в 10 відсотків. Така практика у світі вже є, - каже Зеновій Бермес.

За його словами, зараз дуже багато людей, знаючи, що в Україні податки дуже високі, шукають шляхи як перевести кошти в готівку. Від того збільшується собівартість продуктів і послуг, гроші конвертують в банках, а потім на ту високу собівартість уже навішують існуючі українські податки. І виходить так: в Україні за найменшої заробітної плати, ціна вища, ніж у сусідів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу