Єдиний соціальний внесок більшість працедавців намагаються не платити, – кандидат

14:43 6 жовтня 2014 р.


Фото: styknews.info

Вихід з кризи не означає – затягнути паски, менше їсти і більше віддавати грошей на державу.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 115, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив кандидат від партії ВО «Батьківщина» Зеновій Бермес.
Навпаки, на його думку, треба дати можливість жити людям краще і боротися з монополістами.

- Сьогодні селянин відірваний від землі. Оті латифундії, які приходять, вони витискають селянина і йому нічого не залишається, ніж їхати в пошуках роботи за кордон, - каже він. 

Також, на його думку, ми маємо певну трагедію з пенсіонерами. Весь стаж, який вони мають, не дозволяє їм мати пенсію більшу, ніж тисяча гривень. А все тому, що на двох пенсіонерів припадає тільки одна працездатна особа. Але цей податок, який називається «єдиний соціальний внесок», такий високий, що більшість працедавців намагаються всілякими способами не платити його.

- На мою думку, треба піти шляхом Грузії і замінити соціальний внесок. Можна або запровадити податок з продажу, або зробити податок з обороту, або навчити людей, як це робиться у всьому світі, відкладати собі на старість від семи до десяти відсотків, - вважає Зеновій Бермес. 

Але, за його словами, зараз дуже важко обліковувати продажі, тому що  значна частина підприємців взагалі не платить податки і дуже багато розрахунків робиться, оминаючи облік. Тому потрібен перехідний момент в економіці, щоби громадяни зрозуміли, що приховувати прибутки не вигідно.

- Для цього треба запровадити податок з прибутку в 10 відсотків. Така практика у світі вже є, - каже Зеновій Бермес.

За його словами, зараз дуже багато людей, знаючи, що в Україні податки дуже високі, шукають шляхи як перевести кошти в готівку. Від того збільшується собівартість продуктів і послуг, гроші конвертують в банках, а потім на ту високу собівартість уже навішують існуючі українські податки. І виходить так: в Україні за найменшої заробітної плати, ціна вища, ніж у сусідів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:21 15 квітня 2021 р.

Пільги при розмитненні євроблях: прийнято закон

Верховна Рада ухвалила закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів, які встановлюють пільговий період для розмитнення старих автомобілів, ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року.

Рубрика: Економіка

14:52 15 квітня 2021 р.

На Львівщині з аукціону продають ще один спиртзавод

14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване в місті Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

Рубрика: Економіка

14:13 15 квітня 2021 р.

У Кам'янці-Бузькій збудують європейський індустріальний парк на Коцюбах

Земельна ділянка розташована в мікрорайоні Коцюби міста Кам’янка-Бузька Львівської області: на перетині траси національного значення Львів – Радехів – Луцьк і дороги регіонального значення Мостиська – Лозино. За 16,5 км від траси міжнародного значення Е-40 (Київ-Чоп).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу