ЄБРР відкриє представництво у Львові

10:40 27 жовтня 2014 р.


Фото: vestikavkaza.ru

Представництво ЄБРР запрацює на вул. Дудаєва, 20 уже на початку зими – урочисте відкриття запланували на 2 грудня.

Відтак, воно стане єдиним регіональним операційним офісом Банку в Україні.

Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.
«Згідно з останніми показниками, у зв’язку з подіями на Сході, сьогодні Західна Україна є основним фундаментом у розвитку української економіки. Цього не можуть не розуміти як приватні потенційні інвестори, так і міжнародні фінансові організації. У них є капітал, який потрібно кудись вкладати, є певний портфель напрацьованих проектів. До того ж, ЄБРР працює у майже всіх великих містах Західної України. Враховуючи ці обставини в комплексі, і було прийнято таке рішення – відкрити тут представництво», – зазначив Сергій Кіраль.

За його словами, ЄБРР співпрацює зі Львовом з 2008 року, і питання відкриття у перспективі регіонального представництва було поставлено ще тоді, адже це можливість близького доступу до працівників Банку та до капіталів для локального бізнесу, не кажучи й про імідж та амбіції Львова.
На запитання, чому для цього було обрано саме Львів, Сергій Кіраль відповів, що сьогодні культурна столиця України матеріалізується ще й у фінансовий центр, і відкриття офісу ЄБРР свідчить про великий потенціал стати до того ж і фінансовою столицею.

«Фінанси вимагають спокою. Де він сьогодні є? У Львові – в осередку стабільності», – підкреслив Сергій Кіраль.Водночас він додав, що це представництво ЄБРР у Львові наразі займатиметься лише реалізацією Програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, наданням консультаційної та грантової підтримки. Це програма ЄБРР, яка є окремим напрямком його діяльності, і є базовою у відкритті цього офісу. Тобто займатиметься представництво реалізацією цієї програми. Наступний крок – ймовірно, за рік – воно буде розширюватись, сюди приїдуть спеціалісти з інвестиційних і кредитних програм ЄБРР.
На відкриття офісу до Львова приїде перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт, директор Програми підтримки розвитку малого і середнього бізнесу  Шарлотт Руе та інші представники керівництва Банку.
ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, що вкладає близько 1 млрд євро в економіку держави щороку.

Проекти Банку у Львові профінансовано на понад 100 млн євро. Серед них: модернізація мережі доріг та громадського транспорту, будівництво трамваю на Сихів, модернізація системи теплопостачання, реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу.

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу