ЄБРР відкриє представництво у Львові

10:40 27 жовтня 2014 р.


Фото: vestikavkaza.ru

Представництво ЄБРР запрацює на вул. Дудаєва, 20 уже на початку зими – урочисте відкриття запланували на 2 грудня.

Відтак, воно стане єдиним регіональним операційним офісом Банку в Україні.

Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.
«Згідно з останніми показниками, у зв’язку з подіями на Сході, сьогодні Західна Україна є основним фундаментом у розвитку української економіки. Цього не можуть не розуміти як приватні потенційні інвестори, так і міжнародні фінансові організації. У них є капітал, який потрібно кудись вкладати, є певний портфель напрацьованих проектів. До того ж, ЄБРР працює у майже всіх великих містах Західної України. Враховуючи ці обставини в комплексі, і було прийнято таке рішення – відкрити тут представництво», – зазначив Сергій Кіраль.

За його словами, ЄБРР співпрацює зі Львовом з 2008 року, і питання відкриття у перспективі регіонального представництва було поставлено ще тоді, адже це можливість близького доступу до працівників Банку та до капіталів для локального бізнесу, не кажучи й про імідж та амбіції Львова.
На запитання, чому для цього було обрано саме Львів, Сергій Кіраль відповів, що сьогодні культурна столиця України матеріалізується ще й у фінансовий центр, і відкриття офісу ЄБРР свідчить про великий потенціал стати до того ж і фінансовою столицею.

«Фінанси вимагають спокою. Де він сьогодні є? У Львові – в осередку стабільності», – підкреслив Сергій Кіраль.Водночас він додав, що це представництво ЄБРР у Львові наразі займатиметься лише реалізацією Програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, наданням консультаційної та грантової підтримки. Це програма ЄБРР, яка є окремим напрямком його діяльності, і є базовою у відкритті цього офісу. Тобто займатиметься представництво реалізацією цієї програми. Наступний крок – ймовірно, за рік – воно буде розширюватись, сюди приїдуть спеціалісти з інвестиційних і кредитних програм ЄБРР.
На відкриття офісу до Львова приїде перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт, директор Програми підтримки розвитку малого і середнього бізнесу  Шарлотт Руе та інші представники керівництва Банку.
ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, що вкладає близько 1 млрд євро в економіку держави щороку.

Проекти Банку у Львові профінансовано на понад 100 млн євро. Серед них: модернізація мережі доріг та громадського транспорту, будівництво трамваю на Сихів, модернізація системи теплопостачання, реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу.

dailylviv.com

До теми

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу