ЄБРР погіршив прогноз зростання ВВП України | Новини Львова

ЄБРР погіршив прогноз зростання ВВП України

16:15 8 травня 2019 р.

  • 0


Фото: epravda.com.ua

Європейський банк реконструкції і розвитку погіршив прогноз зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) України до 2,5% із 3% за підсумками 2019 року, у 2020 році зростання економіки країни очікується на рівні 3%.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також розповіли: «Тимчасове зниження економічного зростання аналітики банку пояснюють внутрішньою політичною невизначеністю після минулих і майбутніх виборів, а також уповільненням зростання економіки країн – основних торговельних партнерів України. Водночас, пожвавлення програми реформ після виборів разом із пом'якшенням валютно-кредитної політики посприяло б зміцненню корпоративної діяльності, при цьому реальне зростання економіки сягне 3% у 2020 році, йдеться у звіті.

«ЄБРР також наголошує, що заплановані на 2019-2020 роки великі виплати за державним боргом становлять серйозний ризик для економічного розвитку України. Тому підтримка співпраці з кредиторами залишається життєво важливою для відновлення економіки країни», – поінформували також в агенції.

«Як повідомлялося, наприкінці квітня 2019 року НБУ підтвердив прогноз зростання ВВП на 2019-2021 рр. За очікуваннями центробанку, цього року він уповільниться до 2,5%, у 2020-2021 роках прискориться відповідно до 2,9% та 3,7%», – нагадали також в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 5 серпня 2020 р.

Президент скасував книгу обліку доходів для ФОПів

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», який Верховна Рада ухвалила 14 липня 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу