ЄБРР погіршив прогноз зростання ВВП України

16:15 8 травня 2019 р.


Фото: epravda.com.ua

Європейський банк реконструкції і розвитку погіршив прогноз зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) України до 2,5% із 3% за підсумками 2019 року, у 2020 році зростання економіки країни очікується на рівні 3%.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також розповіли: «Тимчасове зниження економічного зростання аналітики банку пояснюють внутрішньою політичною невизначеністю після минулих і майбутніх виборів, а також уповільненням зростання економіки країн – основних торговельних партнерів України. Водночас, пожвавлення програми реформ після виборів разом із пом'якшенням валютно-кредитної політики посприяло б зміцненню корпоративної діяльності, при цьому реальне зростання економіки сягне 3% у 2020 році, йдеться у звіті.

«ЄБРР також наголошує, що заплановані на 2019-2020 роки великі виплати за державним боргом становлять серйозний ризик для економічного розвитку України. Тому підтримка співпраці з кредиторами залишається життєво важливою для відновлення економіки країни», – поінформували також в агенції.

«Як повідомлялося, наприкінці квітня 2019 року НБУ підтвердив прогноз зростання ВВП на 2019-2021 рр. За очікуваннями центробанку, цього року він уповільниться до 2,5%, у 2020-2021 роках прискориться відповідно до 2,9% та 3,7%», – нагадали також в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу