Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

11:48 11 квітня 2021 р.

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.

За інформацією компанії, грошові перекази здійснюються до 160 країн і в зворотному напрямку.

Польська пошта зазначила, що іноземний грошовий переказ RIA – це послуга, яка полягає у відправленні суми грошей у зовнішній торгівлі. У межах цієї послуги можна відправляти гроші до 160 країн світу (і отримувати гроші). Максимальна вартість переказу за посередництвом цієї компанії – 25 тисяч злотих (5500 євро або 182 615 гривень). Польська пошта реалізує цю послугу як агент оператора грошових переказів RIA Payment Institution.

Гроші, які пересилаються за кордон, можуть вноситися в євро, доларах США або у валюті країни, де вони будуть виплачені – про це вирішує відправник. Виплата грошових переказів RIA у відділеннях Польської пошти здійснюється у польських злотих.

dailylviv.com

До теми

21:57 10 травня 2021 р.

Львівське сміття 10 травня заблокували на Хмельниччині

Група мешканців Старокостянтинова сьогодні, 10 травня, близько шостої вечора заблокувала вантажівки із сміттям зі Львова. Усіх небайдужих містян наразі активісти закликають долучитися до блокування. А на місце прибули поліцейські.

Рубрика: Економіка

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу