Гроші на Львівщині даватимуть лише реєстровим фермерам

12:41 16 серпня 2022 р.

Фото до новини

За перших кілька днів функціонування Державного аграрного реєстру Львівщина лідирує за кількістю реєстрацій, а саме 19,5% всіх реєстрацій в Україні припадає на нашу область.

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації з посиланням на Міністерство аграрної політики і продовольства України, пише Dailylviv.com.

Нагадаємо, що з 12 серпня цього року Мінагрополітики спільно з проєктом підтримки ЄС запустили онлайн-платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр. 

У Реєстрі в Україні вже зареєструвалися 1534 агровиробники. Серед них 16,8% припадає на фізичних осіб, 13,4% на ФОП, 69,9% − юридичні особи. 

«Реєстрація в ДАР стала ще простішою, потрібно виділити лише декілька хвилин та мати індивідуальний цифровий підпис або BankID, вказати свій номер та електронну пошту. Агровиробники, зареєстровані в Реєстрі, в майбутньому зможуть подавати заявки на отримання усіх видів підтримки: як за кошти державного бюджету, так і міжнародних грантів або технічної допомоги. В найближчий час у ДАР з’явиться можливість подати заявку на отримання бюджетних коштів за такими напрямами: на один гектар земель сільськогосподарського призначення; за утримання корів усіх напрямів продуктивності», - зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини