Громадськість Львівщини запрошують обговорити завтра формування бюджету

18:38 20 липня 2015 р.


Фото: gromada.lviv.ua

У віторок, 21 липня, у конференц-залі готелю «Львів» на проспекті В’ячеслава Чорновола, 7 проведуть «круглий стіл» на тему «Залучення громадськості до бюджетного процесу через впровадження бюджетних регламентів».

Реєстрацію учасників «круглого столу» розпочнуть о 10:30. Під час заходу планується обговорення питань ефективності механізмів громадської участі та їх застосування у бюджетному процесі, упорядкування організаційно-процедурних питань у бюджетному регламенті та його можливості, залучення громадськості до програм соціально-економічного розвитку, цільових програм, їхньої оцінки, громадські бюджетні слухання та інші форми публічних обговорень бюджетних питань. 

До участі в круглому столі запрошують представників органів державної влади та місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства, активісти, експерти, засоби масової інформації.  Витрати на проїзд відшкодовують організатори. Для участі просимо надіслати лист – зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або підтвердити участь за контактами, вказаними нижче.

Для участі в заході та з питань слід звертатись за контактами: Мар’яна Багній 0969572585, 0992750240, 0322444659, cga@lawngo.net. Організаторами заходу є ГО «Центр громадської адвокатури» та Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Захід проводиться в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні. Проект впроваджується у чотирьох пілотних областях, однією із яких є Львівська область.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу