Громадські активісти знову виявили у Львові немарковані товари з країни-агресора (відео)

13:24 11 жовтня 2014 р.


Фото: Ольга Швед / «Газета по-українськи»

На полиці крамниці дитячих товарів «Антошка» з російськими солодощами – лише одна жовта наліпка «Товари виготовлені в Російській Федерації».

10 жовтня у Львові активісти руху «Економічний бойкот» влаштували перевірку у магазинах та торгових центрах, які не дотримуються ухвали Львівської міської ради і не маркують товари, які вироблені у Росії. Такі товари і продукти мають містити інформацію про країну виробника та мати російський прапор, який розміщений біля ціни. 

Першим перевірку пройшов магазин побутової хімії та косметичної продукції мережі «Космо». Покупці скаржилися, що російські товари – шампуні, побутову хімію та косметику там не завжди маркують. Проте про акцію Економічного бойкоту працівники закладу дізналися, і за день промаркували абсолютно всі товари.

Потім активісти і журналісти перевірили магазин дитячих товарів «Антошка». Маркування там умовне.

На полиці із російськими солодощами лише одна жовта наліпка – «Товари виготовлені в Російській Федерації». Активістка руху Галина Мороз набрала у кошик товарів, які взагалі не були промарковані і виявилися російського виробництва.

«Це дитячі зубні пасти, косметика, солодощі, іграшки. Я не хочу давати гроші окупанту, який насилає війська в мою країну. Я маю право вибору і бути проінформованою, яка країна виготовляє продукцію. Цей магазин ввів мене в оману як покупця і порушив міську ухвалу про обов'язкове маркування російських товарів. Ці речі я купувати не буду», – каже активістка.

Адміністрація закладу пообіцяла, що сприятиме маркуванню товарів у магазині. Активісти попередили, що за деякий час проведуть ще один рейд.

Повідомляючи про це, кореспондент київської «Газети по-українськи» Ольга Швед також нагадує: «Львів – перше місто, де на офіційному рівні продавців зобов'язали маркувати товари російського виробництва».


Відео: «Tajtra» / «Газета по-українськи»

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу