Госпсуд скасував приватизацію приміщення львівського ПТУ

10:58 24 червня 2014 р.


Фото: lvivvpu29.ucoz.ua

Про це повідомляє у вівторок прес-служба обласної прокуратури.

Прес-служба обласної прокуратури інформує сьогодні, 24 червня, в повідомленні «Прокуратура оскаржила рішення третейського суду щодо незаконного визнання права власності на державне майно»:

«Господарським судом Львівської області повністю задоволено заяву заступника прокурора Львівської області та скасовано незаконне рішення постійно діючого третейського суду Українського національного комітету міжнародної торгівельної палати від 19.03.2009 на підставі якого незаконно визнано право власності на державне майно. Йдеться про нежитлову будівлю їдальні Вищого професійно-технічного училища №29 м.Львова, вартістю понад 600 тис. грн. за ТзОВ «Облнафтобуд Альянс».

При цьому судом встановлено, що третейський суд, вирішуючи спір між двома приватними суб’єктами господарювання не перевірив наявності прав таких осіб на спірне майно та не врахував, що будівля їдальні ще у 1985 році передана училищу, яким фактично постійно використовувалась. Окрім того, нежитлові приміщення не входили до статутних фондів підприємств під час приватизації та перебували на обліку Фонду державного майна України, як об’єкт державної власності.

З огляду на те, що згадані приміщення незаконно вилучені з власності держави по за її волею, а протиправне рішення суду, яке стало підставою для цього скасоване, на даний час, прокуратурою проводиться позовна робота щодо витребування державного майна з незаконного володіння, фізичної особи, якій воно було відчужено ТОВ «Облнафтобуд Альянс».

dailylviv.com

До теми

18:57 27 липня 2021 р.

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України. Інформують у відділі інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Економіка

16:24 27 липня 2021 р.

Поліція Львівщини відмовилася купувати бронеавтомобіль за 3,26 млн грн. Названо причину

Головне управління Національної поліції у Львівській області розірвало договір із ТОВ «Реформ» на закупівлю автомобіля для оперативного реагування. Львівське управління поліції замовило бронеавтомобіль за 3,2 млн грн у тендерних махінаторів

Рубрика: Економіка

16:15 27 липня 2021 р.

Флагшток - 2.1 млн грн, куди ще пішли державні гроші

На Львівщині з початку року на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.скерували кошти в сумі 67,6 млн грн, з яких цього тижня перерахували 19,2 млн гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу