Госпсуд скасував приватизацію приміщення львівського ПТУ

10:58 24 червня 2014 р.


Фото: lvivvpu29.ucoz.ua

Про це повідомляє у вівторок прес-служба обласної прокуратури.

Прес-служба обласної прокуратури інформує сьогодні, 24 червня, в повідомленні «Прокуратура оскаржила рішення третейського суду щодо незаконного визнання права власності на державне майно»:

«Господарським судом Львівської області повністю задоволено заяву заступника прокурора Львівської області та скасовано незаконне рішення постійно діючого третейського суду Українського національного комітету міжнародної торгівельної палати від 19.03.2009 на підставі якого незаконно визнано право власності на державне майно. Йдеться про нежитлову будівлю їдальні Вищого професійно-технічного училища №29 м.Львова, вартістю понад 600 тис. грн. за ТзОВ «Облнафтобуд Альянс».

При цьому судом встановлено, що третейський суд, вирішуючи спір між двома приватними суб’єктами господарювання не перевірив наявності прав таких осіб на спірне майно та не врахував, що будівля їдальні ще у 1985 році передана училищу, яким фактично постійно використовувалась. Окрім того, нежитлові приміщення не входили до статутних фондів підприємств під час приватизації та перебували на обліку Фонду державного майна України, як об’єкт державної власності.

З огляду на те, що згадані приміщення незаконно вилучені з власності держави по за її волею, а протиправне рішення суду, яке стало підставою для цього скасоване, на даний час, прокуратурою проводиться позовна робота щодо витребування державного майна з незаконного володіння, фізичної особи, якій воно було відчужено ТОВ «Облнафтобуд Альянс».

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу