Голова Львівської ОДА закликає не давати грошей «російській кишені»

17:48 25 січня 2018 р.

ЛАЗ

ЛАЗ
Фото: zik.ua

Олег Синютка заявив: «Ситуація із «ЛАЗом» переходить межі не лише здорового глузду, а й дискредитує українське суспільство».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка написав це сьогодні, 25 січня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також зазначив: «Категорично не сприймаю виділення грошей з міського бюджету в російську кишеню. Немає жодних економічних підстав та обгрунтувань передачі майже 20 мільйонів гривень підприємству, з якого «стирчать вуха» російської компанії. Звертаюсь до депутатського корпусу Львова не забирати кошти від громади, які могли б піти на вирішення нагальних господарських питань і забезпечити виплату заробітної плати працівникам «ЛАЗу». Переконаний, що в дану ситуацію повинні втрутитись правоохоронні органи».

Тим часом міністерство юстиції офіційно оголосило у розшук всі 160 автобусів найбільшого львівського перевізника – комунального АТП-1 і зобов’язало поліцію затримувати ці автобуси, доставляти на штрафмайданчик та вилучати документи на них. Вилучення міських автобусів пов’язане з відмовою Львівської міськради виплатити борг за придбані у 2009-2010 роках 32 автобуси ЛАЗ.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в агенції «Укрінформ», де також розповіли: «У жовтні 2017-го депутати вже приймали ухвалу про меморандум між ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало від ТзОВ «Львівські автобусні заводи» право на вимогу боргу, АТП-1, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Львівводоканал». Меморандум передбачав, що АТП-1 має заплатити «Оптимум Фактор» 19,6 млн. гривень, а «Оптимум Фактор» в свою чергу мало анулювати ще чотири мільйони гривень боргу.

«Крім того, «Оптимум Фактор» мав сплатити борги ЛАЗу за тепло та воду. Однак вже під час наступного засідання сесії депутати Львівської міськради прийняли нову ухвалу, якою відмовились від підписання меморандуму. Тепер до цього питання мають повернутись на сесії Львівської міськради 25 січня наприкінці сесійного засідання», – розповіли також в «Укрінформі».

«Активісти, які виступають проти повернення коштів Львівському автобусному заводу, призупинили роботу сесії. Їх основна вимога – не приймати ухвалу щодо повернення коштів компанії, яка пов'язана з російським бізнесменом Ігорем Чуркіним та не передавати це питання до повноважень виконкому, оскільки винесений на сесію проект ухвали передбачає схвалення меморандуму між ТзОВ «Оптима Фактор», АТП-1, ЛКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Львівводоканал» про повернення 28 мільйонів гривень, які місто заборгувало ЛАЗ. Напередодні міський голова Львова зустрівся з активістами і спробував переконати їх в необхідності ухвалення документа, адже борг спричинив арешт автобусів АТП-1 і загрозу транспортного колапсу», – повідомили також в «Укрінформі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини