Голова Львівської облдержадміністрації заборонив її працівникам користуватися обігрівачами

18:00 20 жовтня 2014 р.

Не виключено, що й цієї зими, як і минулої, біля будівлі Львівської облдержадміністрації грітимуться навколо діжок зі соляркою

Не виключено, що й цієї зими, як і минулої, біля будівлі Львівської облдержадміністрації грітимуться навколо діжок зі соляркою
Фото: galnet.org

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, Юрій Турянський доручив вжити заходи з енергозбереження ній. У повідомленні також конкретизують:

«У Львівській обласній державній адміністрації розробили комплекс заходів з енергозбереження та зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Відповідне доручення сьогодні, 20 жовтня, підписав т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014р. №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Згідно з дорученням очільника Львівщини, з метою економного використання енергоресурсів, від сьогодні у приміщеннях структурних підрозділів облдержадміністрації заборонено користуватись обігрівачами, обмежено застосування побутових електроприладів. Юрій Турянський також дав завдання забезпечити ефективне використання освітлювальних приладів у приміщеннях та місцях загального користування, зокрема шляхом встановлення енергозберігаючих світильників та економії освітлення у після робочий та обідній час.

Окрім цього, доручено утеплити вікна та двері для скорочення витрат теплової енергії, заборонено встановлювати додаткові кондиціонери. Зазначимо, що згадані обмеження стосуються усіх без винятку структурних підрозділів облдержадміністрації. Також у Львівській ОДА опрацьовують питання щодо можливості обмеження використання теплової енергії у вихідні та святкові дні в орендованих приміщеннях під час опалювального сезону 2014-2015 років».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу