Голова ЛОДА закликав місцевих підприємців розмитнювати товари на Львівщині | Новини Львова

Голова ЛОДА закликав місцевих підприємців розмитнювати товари на Львівщині

12:38 1 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Олег Синютка запевнив у четвер: «Якщо у підприємців на митниці продовжуватимуть вимагати хабарі, то на такі факти будуть жорстко реагувати правоохоронні органи».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками бізнесу, підприємства яких зареєстровані на території Львівщини та сплачують митні платежі поза її межами. За попередніми підрахунками, ця сума становить близько 100 мільйонів гривень в місяць», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«На переконання Олега Синютки, значна частина згаданих коштів могла б залишитися на території області і в подальшому скеровуватись на дорожню інфраструктуру. Він також зазначив:

«Ми зацікавлені, щоб понадпланові платежі від митних зборів на території Львівщини надходили сьогодні. Це дасть змогу вже цього року зробити ті автомобільні дороги, на ремонт яких закон дозволяє скеровувати 50 відсотків від перевиконання надходжень, отриманих на митниці.

Зокрема, йдеться про напрямок Львів-Радехів-Луцьк, Сколе-Славське, Сколе-Чоп. Якщо у підприємців на митниці продовжуватимуть вимагати хабарі, то на такі факти будуть жорстко реагувати правоохоронні органи. Адже боротьба з корупцією є основним пріоритетом на Львівщині».

У підсумку розмови із підприємцями, керівник області доручив начальникові Львівської митниці ДФС Левкові Прокіпчуку сприяти місцевому бізнесу у розмитненні товарів, аби максимально скоротити час здійснення митного оформлення товарів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:32 7 липня 2020 р.

Держгеокадастр активно збирає відомості про земельні ділянки

Головними управліннями Держгеокадастру за період з 30 червня по 7 липня 2020 року через ЦНАПи видано 16,1 тис. витягів, зокрема 8,0 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові цілий тиждень перевірятимуть кінотеатри, театри, дитячі садочки, спортивні школи

Держгеокадастр активно збирає відомості про земельні ділянки

Громадяни України віком 18-19 років на строкову військову службу можуть піти лише за власним бажанням

Громадянам України знову треба доводити мету подорожі за кордон

Чотири країни ЄС надали термінову допомогу Україні для подолання наслідків повеней

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу