Голова Асоціації перевізників Львівщини попередив про сюрпризи

15:00 30 листопада 2016 р.

Через снігопади вийшли з ладу близько 50% автобусів, які виїхали на маршрути.

Перевізники Львівщини не гарантують стабільної роботи пасажирського громадського транспорту взимку. Про це заявив 30 листопада на прес-конференції голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами,через нерозчищені дороги Львівщини під час снігопаду, що стався у середині листопада, близько 50% автобусів, які виїхали на лінію, вийшли з ладу. Іван Велійка також запевнив: «Якщо буде сувора зима, будь-які гарантії щодо стабільної роботи пасажирського громадського транспорту дати неможливо». 

Голова Асоціації перевізників Львівщини пояснив таку ситуацію, зокрема, тим, що автобуси, які курсують на маршрутах Львівщини, дуже зношені і застарілі. Іван Велійка також попередив: «Автотранспорті підприємства роблять усе, щоб автобуси були готові, але сюрпризи погоди можуть спричинити сюрпризи у роботі громадського транспорту».

Голова Асоціації перевізників Львівщини також поінформував: «Середній вік автотранспорту – вісім-дев’ять років. Це надто старі автобуси, щоби гарантувати їх безвідмовну роботу. На сьогодні галузь поставлена у такі умови роботи, що АТП не мають фінансової можливості купувати нові автобуси. Відсотки за кредитні гроші непосильні для їх повернення у п’ятирічний термін. А найдешевший автобус українського виробництв акоштує 1,5 млн. гривень».

Іван Велійка також заявив, що перевізники не мають грошей на закупівлю нових автобусів, оскільки держава не повертає кошти за перевезення пільговиків. Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, на сайті Західної інформаційної корпорації.

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу