Гірники вирішили перекрити 6 липня міжнародну трасу Львів – Рава-Руська

13:38 4 липня 2015 р.


Фото: bug.org.ua

Шахтарі вимагають: «Виплатити заборговану заробітну плату. 2. Знайти і притягти до відповідальності всіх власників ПАТ «Львівська вугільна компанія», які довели підприємство і працівників до зубожіння».

Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» на зборах, які відбулись днями, вирішили 6 липня об 11.00 перекривати міжнародну трасу Львів – Рава-Руська біля села Сопошино. Про це осередок профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ПАТ «Львівська вугільна компанія» повідомили у своєму листі, який надіслали представникам української влади – прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку, міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину, голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Синютці, голові Сокальської районної державної адміністрації Олегові Кожушку, прокурору Сокальського району Богдану Черкесову, начальнику регіонального відділення фонду держмайна України по Львівській області Миколі Копачу, голові наглядової ради ПАТ «Львівська вугільна компанія», голові правління – генеральному директорові підприємства Андрію Перерві, генеральному директору ДП «Львіввугілля» Ярославу Наливайку та виконувачу обов’язки генерального директора ДП «Волиньвугілля» Федору Богдану, а також голові Незалежної профспілки гірників України Михайлові Волинцю.

Як повідомляє сайт Конфедерації вільних профспілок України, працівникам заборгували 11 мільйонів 266 тисяч гривень, не виплатили 48,7% зарплат за грудень 2014 року, а також жодної копійки за січень-травень нинішнього.

В листі до можновладців працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» виклали головні дві вимоги, виконання яких відмінить перекриття міжнародної траси: «1. Виплатити заборговану заробітну плату. 2. Знайти і притягти до відповідальності всіх власників ПАТ «Львівська вугільна компанія», які довели підприємство і працівників до зубожіння».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу