Гірники відмовилися спускатися в шахту «Степова» на Львівщині | Новини Львова

Гірники відмовилися спускатися в шахту «Степова» на Львівщині

21:30 7 березня 2017 р.

  • 0

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець повідомив у вівторок: «Шахтарі другої зміни дільниці конвеєрного транспорту шахти «Степова» відмовилися спускатися в шахту та вимагають гарантій безпеки праці».

Михайло Волинець написав це  сьогодні, 7 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Натомість Незалежна профспілка гірників України заявила:

«Гірники державного підприємства «Львіввугілля» планують призупинити відвантаження вугілля Згідно зі сьогодніщнім рішенням ради голів регіональної організації НПГУ Червонограда вирішено з 9-ї години 9 березня призупинити відвантаження вугілля з усіх шахт ДП «Львіввугілля».

Про це  голова РО НПГУ Червонограда Віталій Оніжук письмово повідомив Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики і вугільної промисловості Ігоряю Насалику, голові Львівської ОДА Олега Синютку та генеральному директору державного підприємства «Львіввугілля» Андрія Дяченка. Профспілківці висунули низку вимог.

Зокрема, вони наполягають на розблокуванні рахунків державного підприємства «Львіввугілля» для виплати зарплати. Також ратують за внесення змін до договору, в розділі розрахунків за відвантаження вугілля -з внесенням пункту передоплати коштів.

А ще серед вимог значаться такі пункти: повернути в галузеву угоду термін «мінімальна зарплата при розрахунку тарифів і посадових окладів»; виділити кошти на охорону праці не менш ніж 200 мільйонів гривень; скоротити апарат управління державного підприємства «Львіввугілля» не менше 50% чисельності; впорядкувати списки №1 і №2 згідно з атестацією робочих місць.

Завершується звернення до посадовців словами: «Ми живемо і вмираємо для держави Україна і хочемо розквіту вугільної промисловості».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, на сайті Незалежної профспілки гірників України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:41 1 серпня 2020 р.

Уряд перетворює Боржаву на всесезонний спортивно-туристичний кластер

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів нараду, на якій відбулося обговорення проекту створення в Україні високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру «Боржава».

Рубрика: Економіка

Останні новини

Львівщина прощається із заступником командувача УДА Андрієм Гергертом

Бунт у потягу: у Тернополі його зупинили примусово

На Буковині зупинили роботу магазинів, ринків, транспорту

У Луцьку загальмовано громадський транспорт

У червону зону дозволено в'їжджати лише на власному транспорті

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу