Гірники поки що не перекриватимуть міжнародну трасу Львів – Рава-Руська

15:05 6 липня 2015 р.


Фото: bug.org.ua

Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія», які погрожували перекрити сьогодні об 11.00 міжнародну трасу Львів – Рава-Руська біля села Сопошино, аби добитися виплати заборгованої зарплати, наразі вирішили відкласти свою акцію.

Як повідомила голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України у «Львівській вугільній компанії» Ольга Шкоропад, шахтарі змінили свій намір  після того, як їм минулої п’ятниці, 3 липня, по обіді повністю погасили заборговану зарплату за 2014 рік і виплатили 10% заробленого за січень 2015-го. Профлідерка розповіла також, що в п’ятницю з трудовим колективом зустрілося районне керівництво та представники практично усіх, причетних до вирішення проблеми, держустанов Сокальщини, у тому числі й прокурор району.

Він, зокрема, повідомив, що районна прокуратура готує позовну заяву про повернення збагачувальної фабрики до державної власності, оскільки нинішні власники давно самоусунулися від вирішення проблем підприємства. Ольга Шкоропад додала, що колективу також пообіцяли виплатити ще певну частину заборгованої зарплатні одразу після того, як з ПАТ розрахуються вугільні підприємства за відвантажену у червні продукцію.

Тому колектив і вирішив сьогодні не вдаватися до перекриття міжнародної автотраси. Проте залишає за собою право на такі дії у будь-який момент, якщо владоможці не дотримають слова, а борги знову зростатимуть.       

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, на сайті Конфедерації вільних профспілок України.

Як інформував «ЩЛ», гірники погрожували перекрити 6 липня міжнародну трасу Львів – Рава-Руська.

dailylviv.com

До теми

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

21:29 26 листопада 2021 р.

Понад 80 тис львів'ян подали заяви на отримання пільгового е-квитка

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на сьогодні прийнято понад 81 240 пакетів документів на виготовлення пільгових транспортних карток. А, за даними ЛКП «Львівавтодор», у Львівській міській територіальній громаді зареєстровано орієнтовно 250 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Рубрика: Економіка

14:52 26 листопада 2021 р.

Громадяни України одержали новий шанс на кар’єрне зростання у польських компаніях

Польща заохочуватиме закордонних працівників подавати заяви на дозвіл на тимчасове чи постійне проживання в цій країні, а також обмежує бюрократію, усуває перешкоди для кар’єрного зростання трудових мігрантів.

Рубрика: Економіка

14:37 26 листопада 2021 р.

Польща заохочує українців до роботи і проживання

Сейм Республіки Польща додатково схвалив зміни, що спрощують легалізацію перебування іноземців у країні. Найважливішими змінами є продовження із 6 до 24 місяців терміну, на який може доручатися робота на підставі відповідних заяв, а також скасування 6-місячної перерви між наступними заявами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу