Гірники на Львівщині продовжують страйкувати | Новини Львова

Гірники на Львівщині продовжують страйкувати

17:15 13 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MykhailoVolynets

Гірники шахти «Лісова» відмовилися в четвер, 13 грудня, працювати.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив у четвер, 13 грудня: «Гірники шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля», які три доби залишалися під землею, виїхали на поверхню вчора о 22:00. Генеральний директор та адміністрація шахти переконали шахтарів в тому, що не пізніше п’ятниці буде погашена заборгованість за жовтень. Станом на сьогодні, заборгованість ще за жовтень складає 57 мільйонів гривень.

«Також сьогодні в першу зміну гірників відвідав заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який пояснив про те, що ніякої обіцянки про виплати заборгованості із заробітної плати до п’ятниці не було. Тому шахтарі сьогодні у першу зміну відмовилися приступати до роботи», – поінформував Михайло Волинець.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу