Гірники на Львівщині оголосили безстрокове голодування

13:40 13 листопада 2018 р.


Фото: zik.ua

Голови первинних організацій Незалежної профспілки гірників України на шахтах «Межирічанська» й «Степова» – відповідно, Василь Лесняк і Василь Семканич – оголосили безстрокове голодування.

Про це повідомив у вівторок, 13 листопада, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. За його словами, гірники змушені були вдатися до безстрокового голодування через невиплату заробітних плат гірникам.

У вівторок, 13 листопада, відбувається засідання ради голів Червоноградського регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України, на якому обговорюється питання тактики та подальші дії. Профспілкові лідери надіслали лист до очільників держави й місцевих держорганів із вимогами погашення заборгованої їм зарплати та відкликання наказу Міненерговугілля про реорганізацію ДП «Львіввугілля», а також вимагають від керманичів провести спільну нараду із обговорення та вирішення цих вимог.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу