Газовики помилково штрафували споживачів на десятки тисяч гривень, – голова ГО

18:01 15 березня 2019 р.

ПАТ «Львівгаз» звинуватив мешканця Львівської області у втручанні в роботу газового лічильника та нарахував йому до оплати 77 тисяч гривень. Споживач позивався, але суд став на бік постачальника газу.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ГО «Спілка власників житла Львівщини» Богдан Рабешко.

Однак, коли інші фахівці почали докладно вивчати справу, то з’ясували, що жодного втручання в роботу лічильника не було. 

- Цей лічильник був встановлений у 1998 році. І з того часу не робили повірку цього лічильника. Газовики пропустили терміни повірки. Згадали вони про цей лічильник аж у 2015 році та звинуватили споживача в тому, що він зірвав пломбу. Але ми домоглися, щоби комісія з представників постачальника перевірила всі деталі, - розповів Богдан Рабешко.

Результатом роботи комісії стало те, що борг споживачеві скасували.

- Таких випадків за останній рік було десятки. Споживачам нараховували  суми у 10, 15 чи 20 тисяч гривень боргу, - підсумував Богдан Рабешко.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу