Газовики помилково штрафували споживачів на десятки тисяч гривень, – голова ГО

18:01 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 2214


Відео: Львівський прес-клуб

ПАТ «Львівгаз» звинуватив мешканця Львівської області у втручанні в роботу газового лічильника та нарахував йому до оплати 77 тисяч гривень. Споживач позивався, але суд став на бік постачальника газу.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ГО «Спілка власників житла Львівщини» Богдан Рабешко.

Однак, коли інші фахівці почали докладно вивчати справу, то з’ясували, що жодного втручання в роботу лічильника не було. 

- Цей лічильник був встановлений у 1998 році. І з того часу не робили повірку цього лічильника. Газовики пропустили терміни повірки. Згадали вони про цей лічильник аж у 2015 році та звинуватили споживача в тому, що він зірвав пломбу. Але ми домоглися, щоби комісія з представників постачальника перевірила всі деталі, - розповів Богдан Рабешко.

Результатом роботи комісії стало те, що борг споживачеві скасували.

- Таких випадків за останній рік було десятки. Споживачам нараховували  суми у 10, 15 чи 20 тисяч гривень боргу, - підсумував Богдан Рабешко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:32 21 березня 2019 р.

У Львові курсують 19 трамваїв із Берліна

Інженери і працівники «Львівелектротрансу» переобладнали 21 трамвайни1 вагон, були закуплені з Берліна у другій половині 2018 року.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609

14:05 21 березня 2019 р.

Львівський селекційно-насіннєвий центр вирощуватиме мільйони саджанців

У четвер, 21 березня, у Міжнародний день лісів відбувся старт весняного посіву лісового насіння в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» у Брюховичах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 579

13:32 21 березня 2019 р.

Прем’єр закликав у Львові споживати українське

Володимир Гройсман заявив, відкриваючи в четвер, 21 березня, форум «Agroport West Lviv»: «На наших полицях може бути продукція з усього світу, але наш обов’язок споживати українське і так зміцнювати економіку».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 468

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу