Газовики почали повертати невикористані кошти учасникам акції «Твоя енергонезалежність»

14:40 17 квітня 2020 р.

"Львівгаз збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала від жовтня 2019 року до березня 2020 року.

Про це "Щоденний Львів" повідомили у пресслужбі "Львівгаз збуту".

Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Починаючи від 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно надіслати на поштову чи електрону адресу компанії contact@lvgaszbut.104.ua заяву встановленого зразка або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, котра розміщена на вході біля кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Зразок заяви на повернення залишку невикористаних коштів в межах акції «Твоя енергонезалежність» розміщений тут. Ми зможемо оперативно повернути кошти відразу, як тільки отримаємо вашу письмову заяву.

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який момент на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером телефону (032) 29-07-104.


Довідкова інформація

Кількість учасників акції в регіоні – 5 081
Обсяг викупленого газу – 5,81 млн куб. м

dailylviv.com

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу