Галузі-лідери і аутсайдери Львівщини зі сплати податку на доходи фізосіб

19:24 19 червня 2024 р.

Фото до новини

Усі галузі області забезпечили приріст сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб у січні-травні.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Як і місяць тому, усі галузі області забезпечили приріст сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб у січні-травні (у порівнянних умовах), зазначив заступник голови ОВА Іван Собко.

Читайте також: Названо найбагатші громади Львівщини в першому кварталі

Проте, за словами урядовця, темпи зростання відрізняються доволі суттєво. Незаперечним лідером, як і раніше, залишається галузь «Інформація та телекомунікації» – приріст більш як удвічі (нагадаємо, загалом в області зростання становить 25 відсотків). На 48 відсотків більше перерахували податку громадські, релігійні та профспілкові організації, на 40 відсотків – суб’єкти фінансової та страхової діяльності і фізичні особи-підприємці. Натомість не перевищили п’ятивідсоткового зростання суб’єкти галузей «Постачання електроенергії, газу і пари» та «Операції з нерухомим майном».

«В абсолютному значенні найбільші обсяги податку внесли переробна промисловість та торгівля. Вони сплатили, відповідно, 1,4 та 1,2 млрд грн податку. У загальній по області сплаті ПДФО частка переробної промисловості становить на 1 червня 15 відсотків, торгівлі – 13 відсотків», – підсумував Іван Собко.

Читайте також: Бюджет Львівщини: такого перевиконання в цьому тисячолітті ще не було, — ЛОВА

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів