Французи хочуть будувати завод з переробки львівських відходів, – Садовий

17:00 17 жовтня 2016 р.

Міський голова Львова запевнив: «Є велике зацікавлення французьких компаній».

Як розповіли в понеділок, 17 жовтня, в прес-службі міськради. міський голова Львова Андрій Садовий поінформував після сьогоднішньої з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, що французькі компанії зацікавлені брати участь у тендері щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів. Він також повідомив: «Я переконаний, що французькі компанії будуть брати участь у тендерах, які будуть оголошені незабаром щодо модернізації очисних споруд, будівництву заводу по біогазу, також в проекті Європейського інвестиційного банку щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів. Є велике зацікавлення французьких компаній».

Натомість Ізабель Дюмон зазначила: «Звичайно, що є складнощі, тому що французькі компанії на Україну дивляться з певним упередженням. Але ми є у такій фазі, де реформи починають давати свій результат. І коли ми бачимо, що керівництво міста справляється зі своєю роботою, є дуже динамічне, то я не бачу тут причин, чому би французькі компанії не приїжджали в Україну і, власне, тут не працювали».

dailylviv.com

До теми

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

10:23 1 грудня 2020 р.

У Києві під Радою ФОПи вимагають не запроваджувати касові апарати, а не відтерміновувати (відео)

1 грудня відбувся масштабний мітинг підприємців, які вимагають не зобов'язувати їх використовувати касові автомати. Активісти перекрили рух вул. Грушевського.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу