Французький концерн «Nexans» збудує на Львівщині завод | Новини Львова

Французький концерн «Nexans» збудує на Львівщині завод

19:30 15 грудня 2015 р.

  • 1


Фото: pennenergy.com

Другий у світі виробник кабелів виготовлятиме їх у тому числі у Бродах.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка повідомив сьогодні, 15 грудня, під час наради з керівниками РДА:

«Концерн «Nexans» нарощує свої виробничі потужності на Львівщині: представники компанії публічно оголосили про свої наміри відкрити у місті Броди новий виробничий підрозділ.  Розпочнеться будівництво нового заводу, який спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників, уже весною 2016 року. Через рік, орієнтовно у першому кварталі 2017 року, підприємство розпочне роботу. Жодних перешкод, які можуть завадити початку будівництва немає».

Це повідомлення передали сьогодні, 15 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Загалом компанія «Nexans» інвестує у будівництво заводу понад 120 мільйонів гривень. Передбачається, що на підприємстві працюватиме 2 тисячі людей. Середня зарплата працівників заводу становитиме 5-6 тисяч гривень.

«Nexans» – французьська компанія виробник кабельно-провідникової продукції. На сьогодні «Nexans» є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані у 40 країнах світу, у складі компанії працює близько 27 000 співробітників. Загальні продажі сягають 6 мільярдів євро на рік. Нагадаємо, що ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке є дочірнім підприємством компанії «Nexans», уже має свої підприємства на Львівщині».

dailylviv.com

Коментарі(1)

jz

05:56 06 березня 2016 р.

Відповісти

не знаю , як можна говорити про те , яка буде зарплата на підприємстві, яке тільки буде будуватися і не знаючи яка ситуація з валютою буде за рік. І якщо відняти податки вже теперішні від середньої зарплати , як пишуть 5-6 тис грн. то це мінус 1.1 тис грн всередньому і зарптата получиться 4.5 тис грн в кращому випадку. Отож при сьогоднішньому курсу долара зарплата становитиме всередньому до 150$ це не такий уже і показник , а який курс буде в 2017 році , які ціни будуть на товари і послуги , зараз вони тільки піднімаються. А хотілося б ( якщо інвестори зарубіжні , то і платять валютою) , щоб ставку визначали у валюті в доларах чи євро , а зарплату нараховували вже відносно курсу. А то буду долар в 2017 по 50 грн і що то буде за зарплата 5-6 тис грн не враховуючи податки.

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На львівському смітті можна заробляти тричі

Жінки на Львівщині живуть у середньому на 10 років довше за чоловіків

На Львівщині мисливцям нагадали денну норму

У Львові сусід допоміг спіймати злодіїв

У Львові злодій втік з магазину з товаром

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу