Французькі агропромисловці зацікавилися автентичною продукцією Львівщини

11:48 27 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники аграрного сектору й посольства Франції відвідали «Шувар».

«Французький проект шукає виробників автентичної продукції Львівщини», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У вівторок, 26 липня, у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася чергова зустріч із представниками аграрного сектору та посольства Франції щодо реалізації проекту «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «На даному етапі важливо визначитися з конкретним асортиментом як сировини, так і готових продуктів, які відрізняються серед інших своєю традиційністю та неповторністю. Після цього можна скласти реєстр виробників тієї чи іншої продукції з географічною ідентифікацією».

Французькі гості також відвідали ОРСП «Шувар», який є місцем «зустрічі» виробників зі споживачами. У магазині «Дідо», що на ринку, ознайомилися з автентичною продукцією та рецептами, які передавились із покоління в покоління, а сьогодні представлені в мережі. Також відбулася зустріч із членами Львівської Аграрної Палати у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнології імені Степана Гжицького, на якій обговорили проведення міжнародної конференції «Роль і місце Аграрних палат у розвитку сільських територій. Європейський досвід», яка відбудеться 29 вересня.

Нагадаємо, 25 липня з французькою делегацією зустрівся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. На основі французького досвіду валоризації традиційних продуктів харчування та європейської системи географічних зазначень, проектом передбачено розпочати з 2016 року роботу щодо підвищення інформованості та оцінки потенціалу додання вартості традиційним харчовим продуктам в масштабах Львівської області, яка має яскраво виражену національну ідентичність та характеризується високою динамікою розвитку продовольчого сектору (місцеві споживачі, туристи).

Щоб підтримати Україну у впровадженні європейської системи географічних зазначень, цей проект направлений на запропонування супровідної методики по розвитку та валоризації традиційних продуктів харчування, адаптованої до українського контексту та з можливим впровадженням в інших областях України. Його реалізація включатиме 3 етапи: детальне вивчення потенційних харчових продуктів, семінари для учасників; вибір продуктів та рецептів; інформування та поширення досвіду на інші регіони України. Термін реалізації – серпень-грудень 2016 року».

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу