Формулу Штайнмаєра «викинули», щоб прикрити земельне питання, – ексгенпрокурор у Львові

15:49 3 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 9354


Відео: Львівський пресклуб

Формула Штайнмаєра має відволікти українців від земельного питання. Таку думку висловив Віктор Шишкін, державний радник юстиції, колишній суддя Конституційного Суду України, перший Генеральний прокурор України під час пресконференції у Львівському пресклубі на тему «Ринок землі: міфи та реальність».

– На земельне питання я дивлюся через призму Конституції. Якщо політики так не роблять, то вони є ворогами українського народу. Усі маніпулятори уникають згадки про статті 13 та 14 Конституції України: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу» (ст. 13). Саме народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні, – наголошує Шишкін.

За словами державного радника юстиції, до розроблення комплексного законодавства мораторій знімати не можна. Спочатку треба вивчити до глибини це питання, знати різницю між термінами «землеволодіння» і «землекористування» тощо. Наприклад, в Англії земля належить лише короні, а громадяни мають право на землеволодіння і землекористування.

– У нас відсутня повна інформація про земельні правовідносини, які існують в інших державах. Політики або не знають і не розуміють, або приховують і маніпулюють. Ніхто не згадує Ізраїль, де земля належить державі. Палестинці продали землю Ізраїлю. Який результат вони мають зараз?

Цим прикладом кандидат юридичних наук Шишкін пояснює, що земля має державотворчу функцію і є територіальною базою України. У статті 14 Конституції зазначено, що земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Також він згадав і статтю 41, у якій написано про землю: «Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі».

– Земля має ознаку абсолютної нерухомості. Уся інша «нерухомість» рухома. Завод можна створити, а нову землю зробити неможливо. Навіть не всі товари реально продавати необмежено. Наприклад, є картини, які мають статус національного багатства. Спробуйте їх продати. Не треба понижувати статус землі до автомобіля чи пральної машини, – зазначає Шишкін.

З ним погодився і Сергій Медвідь, кандидат сільськогосподарських наук, академік інженерної академії України, який продовжує:

– До 1990-х років ми вважалися житницею Європи. Земля – це живий організм, а не товар. Киньте 10 насінин у квартиру і в землю. Подивіться на результат. Було би дивно, якби хтось їхав у тролейбусі, відірвав сидіння і вийшов би. Треба думати завчасно, що ми залишимо для тих, хто народиться в Україні.

Академік Медвідь пояснює, як ми дійшли до такої ситуації. За його словами, колгоспи штучно доводили до зубожіння і в 1993-1994 роках сільськогосподарські підприємства були на межі бунту. Тоді їм запропонували програму Вашингтонського консенсусу, де на першому місці стояла приватизація. Наслідком стало розпаювання землі.

– Ми мусимо зупинити це розбійне ставлення до ринку землі. Я хочу, щоб мої внуки жили не лише в Україні, але й на українській землі. Не треба їхати з автоматами до Києва, але можна прийти на мирний протест, – закликає Віктор Шишкін.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:48 17 жовтня 2019 р.

«SkyUp Airlines» відкрив нові рейси зі Львова

У четвер, 17 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбулося офіційне відкриття регулярних рейсів українського лоукостера «SkyUp Airlines»

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 363

10:00 17 жовтня 2019 р.

Гривня подешевшала на п’ять копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 24,8352 гривні за долар (у середу – 24,7858) та 27,38089 – за євро (напередодні – 27,2817).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 342

15:15 16 жовтня 2019 р.

«Ryanair» планує відкрити авіарейс «Львів-Будапешт»

Найбільший європейський бюджетний авіаперевізник «Ryanair» планує у 2020 році на третину збільшити пасажиропотік на українських авіарейсах – до понад 2,1 мільйона пасажирів.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 495