Forbes назвав 400 найбагатших бізнесменів США. Список очолив Білл Гейтс

11:32 17 вересня 2013 р.

Фото до новини

Журнал Forbes оприлюднив рейтинг 400 найбагатших бізнесменів США. Список удвадцяте очолив засновник і співвласник Microsoft Білл Гейтс, статки якого оцінюють у 72 млрд дол.

У трійку лідерів загального рейтингу з високотехнологічних мільярдерів потрапив, крім Гейтса, лише засновник Oracle Ларрі Еллісон з статком в 41 млрд дол. У попередньому рейтингу, опублікованому в березні цього року, на 1-е місце рейтингу потрапив Карлос Слім Елу, мексиканський магнат,контролюючий America Movil, який володіє часткою європейських мобільних операторів: власні активи складають 73 млрд дол. Білл Гейтс тоді опинився на 2-му місці з капіталом 67 млрд дол., а Ларрі Еллісон - на 5-му місці з 43 млрд дол. Про це пише РБК-Україна.

У першу двадцятку рейтингу Forbes 400 увійшли власник Amazon Джефф Безос (12-е місце в загальному, 3-е в технологічному рейтингу, стан - 27,2 млрд дол.), засновники Google Ларрі Пейдж (13-е в загальному, 4-е у технологічному рейтингу, стан - 24,9 млрд дол.) і Сергій Брін (14-е в загальному, 5-е в технологічному рейтингу, стан - 24,4 млрд дол.).

На 20-му місці загального і 6-го технологічного рейтингу опинився засновник і гендиректор Facebook Марк Цукерберг зі статком у 19 млрд дол. У березневому рейтингу Forbes 28-річний глава Facebook став 9-м найбагатшим у світі технологій (66-м у загальному рейтингу) з власним капіталом у 13,3 млрд дол. Це менше ніж 17,5 млрд дол., якими він володів в минулому році, і хоча він виручив близько 1,1 млрд дол. від продажу акцій Facebook у травні 2012 р., у вересні 2012 р. він утримав інші свої акції, почасти для того, щоб вселити інвесторам і співробітникам впевненість в компанії після її публічного розміщення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини