Фірмі-переможцю з вивезення сміття у Львові дали іспитовий термін

08:51 8 грудня 2016 р.

13 листопада конкурсна комісія відкритим голосуванням визначила, що сміття з Галицького району буде вивозити нова компанія – «Грінера Україна».

Про це 7 грудня, під час прес-конференції на тему: «Львівська схема з вивезення й утилізації ТПВ: способи її здешевлення. Результати конкурсу з визначення переможця на вивезення ТПВ з Галицького району Львова», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила голова Галицької районної адміністрації Львова Ірина Іванчина.

За її словами, 21 жовтня 2016 року виконком Львівської міськради прийняв рішення запустити пілотний проект у Галицькому районі та замінити контейнери для сміття.

- Для цього було оголошено конкурс. Інформацію розмістили на сайті міськради та в газеті «Суботня пошта», - розповідає Ірина Іванчина.

Серед інших умов конкурсу було побажання, що нові контейнери повинні бути  закритими. Мінімальний об’єм контейнерів для скла – 2 кубічних метри, для паперу та пластику – 3 куби, для змішаних відходів – 3,5 кубічних метри.

- На конкурс подали документи три учасники, - «АВЕ-Львів», «Сат-Львів»  та “Грінера Україна”. 25 листопада ці заявки були відкриті, всі учасники були допущені до другого етапу. 30 листопада на засіданні комісії було визначено переможця конкурсу - “Грінера Україна”, - каже голова Галицької рай адміністрації.

За її словами, голосування було відкритим, всі, хто бажав, міг прийти і побачити, як голосували члени комісії і які аргументи були в них.

- Критерії, за якими обрали переможця конкурсу, це – наявність нової спецтехніки для вивезення, сучасні нові контейнери, найнижча ціна, - перелічує вона.

Ірина Іванчина також наголосила, що угоду з переможцем конкурсу уклали на три роки. Проте, якщо він не дасть собі ради, то цю угоду можуть розірвати в березні 2017 року.

- Пілотний проект триває до березня 2017 року. Тоді ми підіб’ємо перші підсумки та відзвітуємо. Якщо результати не будуть відповідати нашим вимогам, то угоду буде розірвано, - попередила вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу