Фінансові проблеми в Греції, Португалії, Італії – наслідок зависоких соцстандартів

17:37 28 квітня 2014 р.

Європейстькі країни мають дорогу економіку, найвищі податки, а відтак і найвищі соціальні стандарти, порівняно, скажімо, з США і Японією. Зокрема, там 2/3 видатків на охорону здоров’я забезпечує держава і 80% - на освіту. Україні для цього доведеться виводити зарплату з тіні і збільшувати податки.

Про це сьогодні, 28 квітня, під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Зайнятість населення і соціальні стандарти: Україна, Росія, країни ЄС. Старт різнотематичного проекту «Схід-Захід – європейський вектор» сказав Юрій Біленко, завідувач кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені І.Франка, кандидат економічних наук, доцент.

Фінансові проблеми в Греції, Португалії, Італії експерт пояснив тим, що в цих країнах на дуже високий рівень підняли соціальні стандарти.

«В Україні декларують пільги і соціальні стандарти, які виконати неможливо. Ми обманюємо і людей, і міжнародні фонди, пишемо закони, не маючи фінансового підкріплення», - наголосив Біленко.

В Україні зберегли радянську структуру соціальних стандартів, але вона не має фінансового забезпечення, зазначив експерт.

Довідка

Львівський прес-клуб разом із партнерами у Донецьку, Дніпропетровську, Луганську та Одесі розпочинають проект «Інформаційно-просвітницькі мости - «Схід-Захід: європейський вектор» - між журналістами і знаковими ньюсмейкерами Львова, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Одеси».

Формат: одногодинні діалоги на спільно визначену актуальну тему. Дискусії базуватимуться на зіставленнях: як функціонують європейська, українська, російська економіки (малий і середній бізнес) та соціальна сфера (медицина, пенсійна система, освіта тощо) та яку користь мають від цього суспільства.

Проект відбувається за підтримки проекту «У-Медіа» МО «Інтерньюз Нетворк».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:16 29 листопада 2021 р.

Будівельна амністія: легалізувати житловий або дачний будинок можна в Дії

Ця послуга дає можливість легалізувати житлові, садові, дачні будинки або присадибні будівлі, які збудували до квітня 2015 року без отримання дозвільних документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу