Фермери на Львівщині отримали більше чотирьох мільйонів гривень бюджетної дотації | Новини Львова

Фермери на Львівщині отримали більше чотирьох мільйонів гривень бюджетної дотації

17:32 29 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

37 новостворених фермерських господарств у Львівській області отримали за новими програмами підтримки фермерських господарств дотації на суму 1,51 млн. гривень, а 137 фермерських господарств, які зареєструвались до 1 січня 2016 року, в сумі 2,67 млн. гривень.

Про це повідомили в суботу, 29 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Фермерські господарства області отримали дотацію за двома напрямками. Зокрема,  новостворені фермерські господарств на одиницю оброблюваних угідь (1 га) у розмірі 3000 гривень на один гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство. натомість фермерські господарства (крім новостворених) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства, але не більше 30 000 гривень. на одне фермерське господарство».

«Відтак, Львівщина посіла четверте місце серед усіх областей за кількістю фермерських господарств, що подали документи на отримання дотації. Як зазначають у департаменті агропромислового розвитку дію дотацій для новостворених фермерських господарств планують продовжити і наступного року», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми