Фермери Львівщини теж презентують свою продукцію в «Експоцентрі України»

13:45 24 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа вважає, що наша область стане рушійною силою для розвитку фермерства в Україні.

«Львівська область стане рушійною силою для розвитку фермерства в Україні», – запевнив під час огляду експозиції сільськогосподарської продукції Львівщини на ХVIII сільськогосподарській виставці «Фермер України-2015» заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа. Про це повідомили сьогодні, 24 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«Виставка відкрилася у середу, 23 вересня, у Національному комплексі «Експоцентр України» у Києві. Львівська область представила експозицією сільськогосподарської продукції від провідних фермерських господарств, яка продемонструвала пріоритетні напрямки розвитку підприємств агропромислового розвитку Львівщини.

У своєму привітальному слові директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз наголосила на важливості підтримки фермерських господарств та велику їхню роль у продовольчій безпеці області. Окрім того, під час зустрічі президент асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич та очільник профільного департаменту ЛОДА домовилися про проведення всеукраїнського засідання асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області для розгляду і вирішення проблемних питання, які стоять перед фермерами.

Зокрема, це стосується земельних питань, фінансової підтримки фермерства та питання кооперації. Порівняно з 2010 роком обсяг виробництва валової сільськогосподарської продукції фермерськими господарствами збільшився на 13% і становить 568 млн.грн.

У структурі валової продукції 42% створюється за рахунок рослинництва, 58% –  тваринництва. В загальному обсязі сільськогосподарського виробництва частка фермерських господарств у загальному виробництві зерна – 7%, цукрових буряків – 4,3%, картоплі – 0,6%, овочів – 2,6 %, м'яса – 19,2 %, молока – 0,8 %, яєць – 3,7%.

Фермерськими господарствами утримується 3,8 % від загальної кількості ВРХ, 5,5 % свиней, 10,9 % овець і кіз та 20,1 % птиці».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу