Електронний квиток розпочнуть впроваджувати у Львові наступного року | Новини Львова

Електронний квиток розпочнуть впроваджувати у Львові наступного року

17:00 4 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив у вівторок, 4 грудня: «За оптимістичним сценарієм до січня 2020 року весь громадський транспорт Львова буде покрито електронним квитком».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий пояснив: «Традиційна оплата за проїзд відбувається за схемою: пасажир – готівка – перевізник. Також у нас вже давно функціонує безготівкова модель оплати – це «QR»-коди та термінали в електротранспорті. Та це не є електронний квиток, як це називають в інших містах. Якщо безготівкову оплату за проїзд назвати електронним квитком – то ми це давно впровадили. До прикладу електронний квиток, який впровадили в Харкові – це безготівкова оплата проїзду. У них такою системою оплати користується 6%».

Андрій Білий також зазначив: «У нас в електротранспорті є більше 15% користувачів.
Але для нас електронний квиток має інше розуміння. Ми для себе визначили іншу концепцію. У нашій схемі є пасажир – оператор – перевізник. Завдання оператора – зібрати кошти з пасажира в найрізноманітніший спосіб: абонеменом на тиждень, місяць, рік чи готівкою (останнє буде найдорожче). Далі оператор оплачує перевізнику за транспорту роботу відповідно до звітів. Тому ми перші в Україні, хто впроваджує саме таку схему оплати».

«Щодо впровадження електронного квитка, то підготовча робота розпочалася в березні 2015 року. За два роки було зроблено великий об’єм робіт командою «Львіватодору», якого не видно. З березня 2017 року почалися тендерні процедури. Зараз розпочався останній тендер. До 15 січня 2019 р триває збір пропозицій. У квітні 2019 року має закінчитися тендер. На впровадження дається 12-18 місяців. За оптимістичним сценарієм до січня 2020 року весь громадський транспорт Львова буде покрито електронним квитком. За песимістичним – до травня 2020 року», – поінформував Андрій Білий.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Верховній Раді завтра не обговорюватимуть викладання у школах російською мовою

Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію у Святогірському чоловічому монастирі на Золочівщині (відео)

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

У Черлянах на Городоччині завершують будівництво спортивного майданчика

Польська авіакомпанія LOT знову літає до Львова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу