Електронний квиток розпочнуть впроваджувати у Львові наступного року

17:00 4 грудня 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив у вівторок, 4 грудня: «За оптимістичним сценарієм до січня 2020 року весь громадський транспорт Львова буде покрито електронним квитком».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий пояснив: «Традиційна оплата за проїзд відбувається за схемою: пасажир – готівка – перевізник. Також у нас вже давно функціонує безготівкова модель оплати – це «QR»-коди та термінали в електротранспорті. Та це не є електронний квиток, як це називають в інших містах. Якщо безготівкову оплату за проїзд назвати електронним квитком – то ми це давно впровадили. До прикладу електронний квиток, який впровадили в Харкові – це безготівкова оплата проїзду. У них такою системою оплати користується 6%».

Андрій Білий також зазначив: «У нас в електротранспорті є більше 15% користувачів.
Але для нас електронний квиток має інше розуміння. Ми для себе визначили іншу концепцію. У нашій схемі є пасажир – оператор – перевізник. Завдання оператора – зібрати кошти з пасажира в найрізноманітніший спосіб: абонеменом на тиждень, місяць, рік чи готівкою (останнє буде найдорожче). Далі оператор оплачує перевізнику за транспорту роботу відповідно до звітів. Тому ми перші в Україні, хто впроваджує саме таку схему оплати».

«Щодо впровадження електронного квитка, то підготовча робота розпочалася в березні 2015 року. За два роки було зроблено великий об’єм робіт командою «Львіватодору», якого не видно. З березня 2017 року почалися тендерні процедури. Зараз розпочався останній тендер. До 15 січня 2019 р триває збір пропозицій. У квітні 2019 року має закінчитися тендер. На впровадження дається 12-18 місяців. За оптимістичним сценарієм до січня 2020 року весь громадський транспорт Львова буде покрито електронним квитком. За песимістичним – до травня 2020 року», – поінформував Андрій Білий.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

16:51 27 жовтня 2021 р.

Wizz Air хоче подвоїти кількість рейсів зі Львова, - президент авіакомпанії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Робертом Кері, президентом авіакомпанії Wizz Air. Під час зустрічі обговорили плани лоукост-перевізника та ще більш потужну співпрацю зі Львовом.

Рубрика: Економіка

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу