Ексвійськове містечко № 7 у Львові виставлять на архітектурний конкурс

14:11 2 квітня 2021 р.

Сьогодні, 2 квітня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про розвиток території, обмеженої вул. Городоцькою, вул. Т. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого у м. Львові (військове містечко № 7). Відтак, рішення передбачає проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу, задля трансформації цієї території в інтересах міста та громади.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Йдеться про необхідність трансформації цієї території в інтересах міста та громади. Рішенням виконкому пропонуються оголосити відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на рішення щодо трансформації цієї території.

Управління архітектури підготувало попередні ескізи, які ми будемо подавати на розгляд професійних спільнот — не тільки львівських, а й зі всієї України, із залученням іноземних проектантів. Пропонується цінну історичну забудову, яка має дуже важливе значення для історії ЗУНР, а також інші важливі історичні елементи та будівлі зберегти. Їх не зачеплять трансформаційні процеси та руйнації, а натомість там, де є територія, яка не використовується, активно її сформувати, зробивши там велику зелену зону, по суті парк в центрі міста. Також пропонується облаштувати там громадські простори, щоб наситити важливими функціями, такими як конгрес-хол, івент-хол, музейний комплекс, а також наситити діловою, адміністративною функцією цей комплекс", — зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Він також додав, що оскільки йдеться про територію в історичному ареалі, то в архітектурному конкурсі будуть прописані відповідні особливі умови.

«Йдеться про оголошення Всеукраїнського архітектурного конкурсу, але з можливістю залучення західних архітектурних компаній. Ми це обов’язково пропишемо, як і у попередньому конкурсі, який ми оголошували.

Функція, яка, у першу чергу, бажана та потрібна, — ми однозначно потребуємо у Львові великого виставкового простору для наших львівських музеїв, де можна робити серйозні експозиції. Ми потребуємо великого конгрес-центру, який паралельно може виконувати функції філармонії. Тому що у світі дуже часто сьогодні зводять будівлі, які використовуються до 15−16 години як приміщення для великих конференцій, а вже о 18−19 год. вечора там можна проводити великі концерти.

Також ми плануємо будувати тут будівлю, яка буде мати адміністративне значення для міста Львова та міської влади. До того ж, ми проговорювали з Львівським національним університетом можливість збудувати окрему будівлю, куди можна буде перемістити музейні експонати з тих колекцій, які зараз находяться в ЛНУ ім. І. Франка. Це унікальні експонати, які є зажаті простором. Потрібно дати можливість бачити ці надбання великій кількості людей", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, мер дав доручення визначити об'єктивний розмір премій для учасників та переможців конкурсу, а також проаналізувати можливості облаштування на тій території близько 2 тис. паркомісць.


dailylviv.com

До теми

23:10 14 квітня 2021 р.

Львівводоканал розрахувався за позику Світового банку, яку взяв 19 років тому

13 квітня Львівводоканал виплатив останній кредитний платіж Світовому банку і повністю погасив позику, яку ми отримало у 2002 році. Кредитні кошти були залучені для реалізації програми модернізації інфраструктури водопостачання та каналізації міста Львова, що дозволило забезпечити мешканців Львова цілодобовим водопостачанням.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу